Informacje27 maja 2009, 00:00,

Piaseczno Dzień Dziecka ze sklepami SOUL i Misiem Haribo

Co łączy Misia Haribo z butami Converse, CAT i Merrell? Aby poznać odpowiedź i cieszyć się owocowym smakiem żelków Złote Misie wystarczy odwiedzić jeden z 5 warszawskich sklepów obuwniczych SOUL. 30 maja 2009 roku, w sieci sklepów SOUL w centrach handlowych Wola Park, Galeria Mokotów, Factory, Fashion House Piaseczno oraz w salonie przy Al. Jerozolimskich 55 rusza wspólna akcja Haribo i SOUL. Od tego dnia, aż do wyczerpania zapasów, do każdej objętej promocją pary butów dziecięcych Converse, CAT i Merrell dodawany będzie słodki upominek w postaci kultowych żelków Haribo Złote Misie. Najmodniejsze w tym sezonie modele butów w połączeniu z soczyście owocowym, żelkowym upominkiem, to doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka.

Dzień Dziecka ze sklepami SOUL i Misiem Haribo

Na tym jednak nie koniec słodkich atrakcji. W sklepach SOUL w Faktory Ursus oraz w Fashion House Piaseczno, pojawi się sam Miś Haribo, który nie tylko pomoże najmłodszym w wyborze butów, ale również zaprosi je do wspólnej zabawy i udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Na wszystkich odwiedzających czekać będzie słodki poczęstunek. Adresy sklepów SOUL objętych promocją: Al. Jerozolimskie 55, CH Wola Park, ul. Górczewska 124, CH Galeria Mokotów, ul. Wołowska 12, Fashion House Piaseczno, ul. Puławska 42E, Factory Outlet Ursusu, Plac Czerwca 1976 r. 6. Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka ze sklepami SOUL i Misiem Haribo.

HARIBO to istniejący od 1920 roku producent żelków, pianek i gum rozpuszczalnych znanych na całym świecie. W swojej ofercie ma kilkaset rodzajów produktów HARIBO, pianek Marshmallows oraz gum rozpuszczalnych MAOAM o imponującym bogactwie kształtów, kolorów i smaków. Firma produkuje swoje wyroby w 18 fabrykach na świecie, a jej produkty są kupowane przez dzieci i dorosłych w ponad 100 krajach. HARIBO produkuje dziennie 80 milionów Złotych Misiów. Z ich rocznej produkcji mógłby powstać łańcuch otaczający trzykrotnie ziemię! W Polsce HARIBO obecne jest od 1992 roku. Wysoką jakość produktów Haribo potwierdzają otrzymane nagrody i wyróżnienia: „Superprodukt 2005”, „Produkt Roku Innowacja 2006”, „Złota Odznaka Jakości 2006, „Top Innowacje”, „Lider Forum 2006 i 2007”, złoty i srebrny medal DLG 2007, Oskar FMCG 2007, Towar Roku 2008, Produkt Roku Innowacja 2009.

SOUL to sieć sklepów na terenie całej Polski, która oferuje najnowsze trendy, szeroka kolekcja obuwia, odzieży oraz akcesoriów takich marek jak: Converse, CAT, Merrell. Sieć SOUL to również gwarancja najwyższej jakości, oryginalnych produktów oraz najlepszych cen. Więcej informacji na stronie internetowej: www.soulshop.pl

Kontakt dla prasy: Anna Królikowska Effective Public Relations, tel. (22) 822 07 52, e-mail: akrolikowska@effectivepr.pl oraz Beata Falińska-Zubko HARIBO, tel. (22) 836 11 92, e-mail: beata.falinska@pl.haribo.com
autor/źródło: Anna Królikowska - Effective Public Relations

Informacje27 maja 2009, 00:00,

FC Barcelona vs Manchester United w 8-Ball Club Piaseczno

8-Ball Club Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do obejrzenia finału marzeń FC BARCELONA - MANCHESTER UNITED, na wielkim ekranie LCD w 8-Ball Club przy ul. Pawiej 3 w Piasecznie. Mecz odbędzie się w środę 27 maja 2009 roku, o godzinie 20:30. Piwo podczas meczu, będzie kosztowało o 1 zł mniej! Informacja z zaproszeniem, pojawiła się na forum mieszkańców powiat piaseczyńskiego, w wątku na temat: 8 Ball Club w Piasecznie. Zapraszamy na wielki finał. :)

Manchester United VS FC Barcelona 2009

W finale tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, najważniejszego klubowego trofeum w Europie, zmierzą się FC Barcelona i Manchester United. Podopieczni sir Aleksa Fergusona oraz Josepa Guardioli po raz pierwszy będą walczyć w tej fazie rozgrywek pucharowych. W poprzednim sezonie spotkali się w półfinale Ligi Mistrzów. Wtedy górą byli gracze Manchesteru United, którzy w finale pokonali Chelsea Londyn. Zapowiada się wspaniała rywalizacja m.in. Lionela Messiego i Samuela Eto'o oraz Wayne'a Rooneya i Cristiano Ronaldo. Obejrzyj mecz FC Barcelona vs Manchester United w 8-Ball Club w Piasecznie!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno