Informacje16 września 2017, 08:00,

Piaseczno Cup Turniej Piłki Nożnej

16 września 2017 roku zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Piaseczno Cup 2017 - Turnieju Piłki Nożnej, który odbędzie się na boisku przy ul. Chyliczkowskiej 17 w Piasecznie. – Grając w tym turnieju pomagasz potrzebującym dzieciom z okolic Piaseczna, podopiecznym Fundacji dla Dzieci – informuje organizator Karol Kołodziejczak.

PIASECZNO CUP 2017 - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE :
– drużyny składają się maksymalnie z 10 zawodników;
– gramy systemem 6 + bramkarz;
– zmiany hokejowe;
– wiek 16+
– mecze w grupie 12 minut, finały 15 minut;
– po turnieju pełna relacja fotograficzna
– ochrona medyczna;
– nagrody rzeczowe dla 3 pierwszych drużyn;
– puchary i medale dla 3 pierwszych drużyn;
– nagrody i statuetki dla najlepszego zawodnika, króla strzelców i bramkarza;
– woda dla każdej drużyny;
– 16 drużyn 4 grupy po 4 drużyny;
– Jak zwykle będziemy na bieżąco informowali o ilości zapisanych drużyn. Wystarczy kliknąć opcję “wezmę udział” i powiadomienia same będą do Was spływały. Liczymy też, że użyjecie funkcji “zaproś” i dacie znać kolegom – dodaje organizator.

Formularz zgłoszeniowy dla drużyny: www.copafootball.pl/wp-content/uploads/2015/07/Formularz-Zgłoszeniowy-Copa.docx Wypełniony formularz należy przesłać na adres mailowy: zapisy@copafootball.pl

Informacje16 września 2017, 07:00,

Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym w hali GOSiR Piaseczno

Wraz z rozpoczynającym się sezonem sportowym powracają rozgrywki cyklu “Grand Prix Piaseczna” w tenisie stołowym. Pierwsze zawody już 16 września na hali GOSiR Piaseczno. Nadchodząca edycja będzie jubileuszowa, zawody będą odbywać się dwudziesty raz z rzędu. To sprawia, że zawody rozgrywane w Piasecznie są zawodami z najdłuższą historią na Mazowszu, a być może w całym kraju. W zeszłym roku turniej przyjął zupełnie nową formułę, pojawiły się atrakcyjne nagrody, warsztaty i szkolenia oraz spotkania z najlepszymi tenisistami stołowymi. Wszystko to sprawiło, że łącznie w zawodach udział wzięło prawie 350 uczestników. Po sukcesie dziewiętnastej edycji organizatorzy nie zwalniają tempa i w tym roku chcą przyciągnąć do Piaseczna jeszcze większą liczbę osób lubiących grać w tenisa stołowego.

GRAND PRIX PIASECZNA W TENISIE STOŁOWYM W HALI GOSIR PIASECZNO

Co przygotowaliśmy dla zawodników? Oprócz możliwości rywalizacji przy ping-pongowych stołach na uczestników czeka szereg dodatkowych atrakcji. Podobnie jak w zeszłym roku co miesiąc w Piasecznie będziemy mogli spotkać się z utytułowanymi zawodnikami, którzy zaprezentują swoje umiejętności oraz wręczą nagrody najlepszym graczom. Nowością będą indywidualne treningi z “mistrzami”. Podczas każdego turnieju odbędzie się losowanie nagród, w którym oprócz nagród rzeczowych będzie można wylosować 30-minutowy trening z gościem specjalnym turnieju. A plany dotyczące gości są równie ambitne jak w poprzedniej edycji, kiedy gościliśmy m.in. Mistrzów Polski z lat 2016, 2017, złotego medalistę Igrzysk Parolimpijskich czy uczestników Mistrzostw Świata w ping-pongu. Ponadto turniejom towarzyszyć będą warsztaty z zakresu psychologii sportu dla rodziców. Podczas darmowych spotkań, prowadzonych przez psychologa Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Jagodę Smoleńską rodzice będą mogli dowiedzieć w jaki sposób wspierać w sportowym rozwoju swoje dzieci. Pierwsze zawody odbędą się w sali GOSiR przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie 16 września. Start rozgrywek zaplanowano na godz. 10:00, zapisy od godz. 9:00 do 9:30. Gościem specjalnym turnieju będzie Mistrz Polski 2016, Tomasz Lewandowski. Pula nagród w tym turnieju to ponad 2000 zł.

Turniej współfinansowany jest ze środków Gminy Piaseczno i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Kiedy: 16 września 2017. Gdzie: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Początek turnieju kategorii Kobiet, Dzieci, Juniorów, Mężczyzn o godzinie 10:00, zgłoszenia do 9:30. Początek turnieju kategorii OPEN o godzinie 13:00, zgłoszenia do 12:30

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie