Informacje24 września 2016, 08:00,

Piaseczno Cosinus Cup 2016 - turniej piłki nożnej dla amatorów - pasjonatów w Piasecznie

24 września 2016 roku odbędzie się Piaseczno Cosinus Cup 2016, czyli turniej piłki nożnej dla amatorów - pasjonatów tego sportu. Turniej rozpocznie się ok. godz. 8.30 i potrwa do godz. 16.00. Dochód z turnieju wesprze chorego na stwardnienie rozsiane mieszkańca gminy, podczas turnieju zbierane też będą artykuły szkolne dla potrzebujących dzieci z rodzin patologicznych - podopiecznych Fundacji Dla Dzieci

PIASECZNO COSINUS CUP 2016 - TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA AMATORÓW - PASJONATÓW

W turnieju rozgrywanym na boisku przy ul. Chyliczkowskiej 17 w Piasecznie zagrają:
11. FC Baniocha
10. HUBAL Chodków
9. Drink Team
8. Alkoflow
7. Hajfi Team
6. Galeria Jubilerska Warka
5. Kulturyści
4. TIS DROPIA
3. Waleczne Dziki
2. Giza Racing
1. Cosinus Piaseczno

Drużyny składające się maksymalnie z 10 zawodników w wieku 16+ grają systemem 6 + bramkarz. Mecze w grupie trwają 12 minut, a finały 15 minut. Dla 3 pierwszych drużyn organizator zapewnia nagrody rzeczowe, puchary i medale. Najlepszy zawodnik, król strzelców i bramkarz mogą liczyć na nagrody i statuetki. Trofea dofinansowane są z budżetu gminy Piaseczno.

W turnieju Piaseczno Cosinus Cup 2016, może wziąć udział maksymalnie 12 drużyn (2 grupy po 6 drużyn). Jeszcze jedno wolne miejsce zostało, więc chętną grupę prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dla drużyny: www.copafootball.pl/Formularz.docx A następnie wypełniony formularz prosimy przesłać na adres mailowy: zapisy@copafootball.pl

Informacje27 września 2016, 08:00,

Zagłosuj na Bibliotekę z duszą

Do 2 października 2016 r. trwa głosowanie w plebiscycie "Biblioteka z duszą", organizowanym przez portal kulturaonline.pl.

ZAGŁOSUJ NA BIBLIOTEKĘ Z DUSZĄ

- Spadek czytelnictwa w Polsce to mit i udowodnimy to w naszym kolejnym rankingu. Okażcie wsparcie swoim ulubionym bibliotekom i pomóżcie nam wybrać tę najciekawszą! - zachęcają organizatorzy plebiscytu z portalu kulturaonline.pl

Biblioteki od dawna przestały być miejscem kojarzonym tylko i wyłącznie z molami książkowymi. Oprócz zbiorów bogatych w nowości i prawdziwe białe kruki, oferują mnóstwo atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno, która bierze udział w plebiscycie, zdecydowanie plasuje się wysoko wśród instytucji bibliotecznych oferując ciekawe spotkania, warsztaty, udział w projektach, a nawet organizując turnieje czy Festiwal Pięknej Książki. Nasza biblioteka oferuje nowości wydawnicze oraz e-booki. Przygotowała i wydała także quest o historii piaseczyńskich Żydów. Posiada strefę innowacji wyposażoną w komputery i multimedia. Po remoncie posiada ciekawy wystrój i przestrzeń zachęcającą do spotkań.

GŁOSOWANIE odbywa się na stronie internetowej kulturaonline.pl

Każdy głosujący może oddać jeden głos dziennie z jednego maila na swojego faworyta. Wyniki zostaną ogłoszone 3 października.

Zwycięskie instytucje otrzymają nagrody (nagrodzone zostaną trzy pierwsze miejsca) – będzie to kampania promocyjna na portalu kulturaonline.pl