Informacje30 czerwca 2011, 00:00,

PI¡TEK NA PI¡TKę Z PIASECZNEM NA 106,4 FM

Po raz kolejny zapraszamy na audycję PI¡TEK NA PI¡TKę Z PIASECZNEM NA 106,4 FM, którą przeplatamy na przemian muzyką naszych rodzimych artystów, zarówno z Piaseczna, jak i z okolic Mazowsza, oraz wiadomościami dotyczącymi życia kulturalnego naszego miasta i powiatu. Tym razem gośćmi audycji będą organizatorzy OPEN HARDCORE FESTIVAL, Grzegorz "Pyza" Marczak i Maciek "Matys". Opowiedzą o imprezie, która w tym roku obchodzić będzie swoje 10 urodziny!

PI¡TEK NA PI¡TKę Z PIASECZNEM NA 106,4 FM

Z tej okazji również nasi goście będą mieć dla Was masę ciekawostek i niespodzianek, a także przybliżą muzykę, która jest jej integralnym elementem. Zachęcamy do dzwonienia w trakcie audycji i zadawania pytań. Telefon do studia: 48 664 00 44 Możecie również pisać do nas na adres: piateknapiatke@gmail.com Zapraszamy! Pamiętajcie, że możecie nas słuchać zarówno na falach FM, jak i przez internet. Link do transmisji on-line: radio-mazowsze.pls
autor/źródło: Michał Kisielewski

Informacje1 lipca 2011, 00:00,

Koncert Solisti di Varsavia - Musica da Kamera Konstancin

Szkoła Muzyczna w Konstancinie, Konstanciński Dom Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna serdecznie zapraszają na koncert z cyklu MUSICA DA KAMERA. Koncert odbędzie się 3 lipca 2011 roku o godz. 16.00. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym w Konstancinie. Podczas koncertu wystąpi zespół I Solisti di Varsavia pod kierunkiem Tomasza Radziwonowicza.

KONCERT I SOLISTI DI VARSAVIA - MUSICA DA KAMERA KONSTANCIN

W programie: Przeboje na smyczki, a wśród nich kompozycje Antonio Vivaldiego, Johanesa Brahmsa, Fritza Kreislera i Henryka Wieniawskiego. Prowadzenie koncertu: Małgorzata Szanduła. Koncerty z cyklu Musica da Camera realizowane są przez Szkołę Muzyczną w Konstancinie. Organizatorem letnich koncertów w amfiteatrze w Parku Zdrojowym jest Konstanciński Dom Kultury i Gmina Konstancin-Jeziorna. Tegoroczna edycja koncertów Musica da Camera realizowana jest przy wsparciu Powiatu Piaseczyńskiego oraz Banku Zachodniego WBK.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna