Informacje3 listopada 2015, 19:00,

Philip Seymour Hoffman - Konstanciński Klub Filmowy

3 listopada 2015 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Konstancińskiego Klubu Filmowego w Konstancinie. Wstęp wolny. Informacje o tytule filmu można uzyskać: bezpośrednio w Hugonówce, pod numerem telefonu 22 484 20 20 lub pisząc na adres e-mail biuro@konstancinskidomkultury.pl

Philip Seymour Hoffman - Konstanciński Klub Filmowy

Philip Seymour Hoffman (1967-2014)wybitny i wielokrotnie nagradzany amerykański aktor. Jednym z jego pierwszych aktorskich wyzwań była praca na planie filmu polskiego reżysera Adka Drabińskiego. Grywał zarówno w niskobudżetowych projektach jak i produkcjach odnoszących olbrzymi sukces światowy. Zmarły tragicznie aktor z niezwykłą precyzją wcielił się w postać słynnego pisarza Trumana Capote, za co w 2006 roku został nagrodzony Oscarem. Młodszej widowni z pewnością znany jest jako Plutarch Heavensbee z bestsellerowej trylogii „Igrzyska śmierci”.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=3989&start=15
Informacje2 listopada 2015, 19:40,

Podsumowanie kwesty na rzecz ratowania zabytów Cmentarza Parafialnego w Piasecznie

Szesnasta już kwesta na rzecz ratowania zabytków Cmentarza Parafialnego w Piasecznie to kolejny sukces akcji prowadzonej przez Społeczny Komitet Renowacji. Tegoroczna zbiórka zamknęła się kwotą 15078 zł 40 gr. Jest to kolejny raz potwierdzony przejaw ducha wspólnoty tworzonej przez pokolenia, wspólnoty pokonującej czas. Pragnę wyrazić wdzięczność i uznanie wszystkim członkom Komitetu, współpracownikom, kwestarzom, a przede wszystkim ofiarodawcom. Dzięki Waszym staraniom trwająca szesnaście lat akcja ratowania skarbów kultury materialnej Piaseczna jest nadal możliwa.

KWESTA NA RZECZ RATOWANIA ZABYTÓW CMENTARZA PARAFIALNEGO W PIASECZNIE

Wolontariusze kwesty 2015: Jacek Żegliński, Marcin Żegliński, Marek Marciniuk, Waldemar Witkowski, Maria Witkowska, Zuzia Pyszyńska, Mikołaj Mucha, Dorota Wysocka-Jońska, Zdzisław Lis, Tomasz Marczak, Ewa Dudek, Stanisław Hofman, Małgorzata Bartoszewicz, Ewa Lubianiec, Wojciech Kaczyński, Małgorzata Wasiewicz, Przemek Wasiewicz, Jan Ołdakowski, Wojciech Jerzy Ołdakowski, Daniel Putkiewicz, Ewelina Wójcik, Dorota Popowska, Ireneusz Górniakowski, Robert Regner, Witold Regner, Honorata Kalicińska, Katarzyna Paprocka, Grażyna Orłowska, Jan Liwiński, Grzegorz Rowiński, Wojciech Doliński, Danuta J. Samek, Maria Mucha, Harcerze ZHP prowadzeni przez drużynowego Krzysztofa Padzika, Harcerze 3. Maz. Drużyny Harcerzy "Bractwo" prowadzeni przez drużynowego Ignacego Traczyka.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

KWESTA NA RZECZ RATOWANIA ZABYTÓW CMENTARZA PARAFIALNEGO W PIASECZNIE

Dziękuję Centrum Kultury Piaseczno za udostępnienie pomieszczeń i opiekę nad kwestującymi.

Zbigniew Mucha

Redakcja, 16 lipca 2019