Informacje4 kwietnia 2018, 04:00,

Peron nr 1 w Piasecznie nieczynny od 4 do 15 kwietnia 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Stacja Piaseczno poinformowała, że od 4 do 15 kwietnia 2018 roku pomiędzy Piasecznem i Czachówkiem pociągi będą jeździły po jednym torze. W tym czasie wzmacniana będzie skarpa za wiaduktem przy ulicy Sienkiewicza w Piasecznie. Peron numer 1 będzie nieczynny, cały ruch przejmie peron numer 2. Będą zmiany w rozkładzie jazdy - są już uwzględnione w aktualnie obowiązującym. Źródło informacji: www.facebook.com/stacjapiaseczno

PERON NR 1 W PIASECZNIE NIECZYNNY OD 4 DO 15 KWIETNIA 2018

W okresie od 16 do 30 kwietnia 2018 roku będzie kolejne zamknięcie, ale o tym napisane będzie później przez Stację Piaseczno.

NUMERACJA PERONÓW W PIASECZNIE

Informacja na stronie Kolei Mazowieckich: www.mazowieckie.com.pl/pl/zmiany-w-rozkladzie-jazdy-od-3-i-4-kwietnia-2018-r

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 kwietnia 2018, 04:00,

Wielkanocne życzenia - Wielkanoc


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zbliżają się Święta Wielkiej Nocy Wielkanoc 2018. Na stole stoi już obowiązkowa baba wielkanocna i do tego wierzbowe bazie. Wielkanoc kojarzy się nam z kolorowymi pisankami, mnóstwem pysznego jedzenia, śmigusem dyngusem i wieloma innymi przyjemnymi rzeczami. Zapewne jeszcze o wielu rzeczach zapomnieliśmy pisząc tę informację, ale Wy na pewno panujecie nad sytuacją i dzielnie przygotowujecie się do Świąt Wielkiej Nocy.

WIELKANOCNE ŻYCZENIA - WIELKANOC 2018

Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy cały zespół redakcji serwisu mieszkańców powiat-piaseczynskiego.info, składa Wam Drodzy Mieszkańcy, najserdeczniejsze życzenia wielkanocne. Niech te święta wniosą do Waszych serc dużo wiosennej radości, szczęścia, pogody ducha oraz spokoju. Życzymy także najmilszych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Wesołych Świąt!

WIELKANOCNE ŻYCZENIA WIELKANOC - źródło zdjęcia: pixabay.com

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie