Informacje29 stycznia 2012, 00:00,

PEJZAż ZIMOWY - pokonkursowa wystawa malarstwa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców na uroczystość rozdania nagród i wyróżnień w konkursie - PEJZAż ZIMOWY, która odbędzie się podczas wernisażu wystawy pokonkursowej 1 lutego 2012 roku o godz. 18.00 w świetlicy GOK Lesznowola w Starej Iwicznej przy ul. Nowej 6 (II piętro). Podczas uroczystości odbędzie się koncert wernisażowy w wykonaniu Tomasz Kłujszo. Wystawę malarstwa Pejzaż zimowy, będzie można oglądać przez najbliższy miesiąc. Wstęp wolny.

PEJZAż ZIMOWY

WYNIKI KONKURSU PEJZAż ZIMOWY:

I miejsce - Joanna Jagodzińska - Zimowe rapsodia
II miejsce - Barbara Wierzgała - Pejzaż zimowy
III miejsce - Kordula Grylak - Zimowa cisza

Wyróżnienia:
Blandyna Dębska - Zimowe trawy
Sebastian Kicmal - Portret zimy
Ewa Milian - Zimowy urok pni.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i życzymy dalszych sukcesów artystycznych. Mieszkańców zapraszamy na wernisaż oraz wystawę obrazów na płótnie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje26 stycznia 2012, 00:00,

Koncert zespołu DUOACOUSTIC w 8 Ball Club Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na koncert zespołu DuoAcoustic. Koncert odbędzie się w sobotę 28 stycznia 2012 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 10 złotych. Zespół DuoAcoustic występuje w składzie Rafal Stefanowski (vocal, rythm guitar), Przemek Zielinski (lead/solo guitar, background vocal).

KONCERT ZESPO£U DUOACOUSTIC W 8 BALL CLUB PIASECZNO

DuoAcoustic powstał jeszcze w szkole średniej z pomysłu dwóch zafascynowanych muzyką przyjaciół. Z założenia miał to być czysto komercyjny zespół, dający fundusze na zaspokajanie potrzeb przeciętnego ucznia, a później studenta. Jednak miał to być zarazem projekt ambitny, wolny od muzyki… hmm… powiedzmy „radiowej” oraz oklepanych przebojów takich zespołów jak np. Dżem, Perfect, Lady Pank. „Już mam tego dość!” – myślał każdy z nas, więc postanowiliśmy zaoferować coś dla osób znudzonych słuchaniem tych przez lata odgrzewanych przebojów lub poprostu mających szersze horyzonty muzyczne, ale lubiących szeroko rozumianą muzykę rockową, od The Beatles, Erica Claptona i Eltona Johna poprzez Red Hot Chili Peppers, U2, Nirvanę aż po Incubus, Coldplay, czy choćby System of a Down (oczywiście są to tylko nieliczne przykłady). Wszystko to w aranżacji dwóch gitar akustycznych i wokalu. Obecnie DuoAcoustic krąży pomiędzy projektami własnych kompozycji, a stale rosnącą liczbą aranżacji coverów. Więcej informacji, można przeczytać na stronie DuoAcoustic: www.duoacoustic.art.pl


8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert DuoAcoustic.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie