Informacje16 maja 2007, 00:00,

Pędziwiatr: wycieczka w ramach IV Rajdu Rowerowego

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem jest to wycieczka kolejowo - rowerowa w ramach IV Rajdu Rowerowego im. Henryka Gintera i Jerzego Goszczyńskiego. Tym razem wycieczka odbędzie się w najbliższą sobotę. Do wyboru w ramach sobotniej wycieczki są dwie trasy o długości: 35 i 65 km.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Trasy wycieczki kolejowo - rowerowej:
- krótsza, około 35 km: Pawłowice k. Tarczyna - Prażmów - Piskórka - Krępa - Zimne Doły - Piaseczno.
- dłuższa, około 65 km: Pawłowice k. Tarczyna - Prażmów - Sobików - Góra Kalwaria - Czersk - Konstancin Jeziorna - Piaseczno.

Uwaga organizatorów: dojazd z Piaseczna do Pawłowic odbędzie się kolejką wąskotorową! Osoby zainteresowane wycieczką kolejowo - rowerową, spotykają się w najbliższą sobotę 19 maja 2007, o godzinie 09:30. Miejsce spotkania: stacja kolejki wąskotorowej w Piasecznie, ul. Sienkiewicza 14. Organizatorzy z KTR Pędziwiatr PTTK Piaseczno proszą o zabranie ze sobą drobnych na opłatę wpisową: 5 złotych. Zapraszamy!

źródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje16 maja 2007, 00:00,

Lato w Klubie Dziecka - rozrywka na wakacje w Piasecznie

Uwaga Rodzice! Zastanawiacie się jak zapewnić swoim dzieciom opiekę w lipcu i sierpniu, kiedy większość przedszkoli jest nieczynna? Nie musisz się już tym martwić. Wystarczy, że do 15 czerwca 2007 roku zgłosisz się do Klubu Dziecka w Piasecznie. Klub Dziecka mieści się przy ulicy Orężnej 52.

Klub Dziecka zaprasza dzieci na spędzenie wakacji w KLUBIE DZIECKA. W ramach zajęć zapewniają: opiekę od godziny 7:30 do 18:00, zabawę z rówieśnikami na sali zabaw i placu zabaw, edukację typu przedszkolnego, zajęcia przyrodnicze w klubowym ogródku, wycieczki do pobliskiego lasu.

Klub Dziecka zaprasza dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Zapisy przyjmują do 15-go czerwca, w systemie tygodniowym. Więcej informacji, oraz szczegóły dotyczące oferty cenowej znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.klubdziecka.pl, na miejscu w Klubie Dziecka, oraz pod numerem telefonu 0609 80 64 84.

Powyższą informację otrzymaliśmy mailem od Hanny Kwaśniewskiej z Klubu Dziecka.

Jeżeli wiecie o jakimś wydarzeniu, które ma mieć miejsce w naszym regionie, lub sami coś organizujecie to poinformujcie nas o tym wysyłając informację mailem na nasz adres: info@powiat-piaseczynski.info, lub pisząc nam o tym na forum mieszkańców. Z przyjemnością umieścimy informację w naszym serwisie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno