Informacje22 marca 2007, 00:00,

Pędziwiatr wycieczka: Sochaczew żelazowa Wola Błonie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr w Piasecznie organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem pociągową - rowerową. Celem będą tereny na zachód od Warszawy: Sochaczew - żelazowa Wola - Błonie. W planach wycieczki jest zwiedzanie: muzeum kolei wąskotorowej w Sochaczewie, muzeum ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą, muzeum Domu Urodzenia Fryderyka Chopina, sanktuarium w Niepokalanowie z muzeum św. Maksymiliana Kolbego oraz muzeum przyklasztornej ochotniczej straży pożarnej. Przewidywany dystans: 45 km.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

Planowana trasa wycieczki:
Sochaczew - Chodakówek - żelazowa Wola - Teresie - Niepokalanów - Bronisławów - Błonie

Osoby zainteresowane wycieczką: Sochaczew - żelazowa Wola - Błonie, spotykają się w niedzielę, 25 marca 2007 (niedziela), o godzinie 08:20. Miejsce spotkania: dworzec PKP przy ulicy Dworcowej. Wyjazd pociągiem do Warszawy o godzinie 8:39. Istnieje także możliwość dołączenia na stacji Warszawa Zachodnia odjazd ze stacji Warszawa Zachodnia o godzinie 9:31 w kierunku Sochaczewa. Powrót z Błonia w późnych godzinach popołudniowych. Zapraszamy!

źródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl
planowana trasa: mapa (.jpg)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje22 marca 2007, 00:00,

Będzie asfalt na Parceli w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Rada Miejska wreszcie postanowiła o ułożeniu asfaltu na ulicach: Tuwima, Sobieskiego, Gałczyńskiego i Broniewskiego. Sfinansowanie inwestycji odbędzie się dzięki pożyczce 1,2 mln zł. Odcinek Broniewskiego wzdłuż Polsportu pozostanie jednak nietknięty. Radni mają nadzieję, że Polsport będzie partycypował w kosztach ze względu na planowany tam market. Pisaliśmy o planach Polsportu w informacji: Czy w Górze Kalwarii powstanie market TESCO. Poza tym wyjazd na Wyszyńskiego, jak i na Pijarską trzeba uzgodnić z zarządcami dróg

źródło informacji: gazeta podwarszawska Nad Wisłą
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie