Informacje17 sierpnia 2011, 00:00,

Paweł Górski i Piotr Maciejczyk w Ogród Bar Piaseczno

OGRÓD Bar Piaseczno zaprasza serdecznie mieszkańców, na koncert duetu PAWE£ GÓRSKI i PIOTR MACIEJCZYK. Wybierzcie się w podróż do krainy łagodności, za głosem Pawła Górskiego wraz z akompaniamentem Piotra Maciejczyka na akordeonie. W programie dawno niesłyszalne utwory autorskie i znane utwory w nieznanym wykonaniu na głos ludzki, gite i cyję. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 19 sierpnia 2011 roku, start około godz. 20:30. OGRÓD Bar znajduje się przy ul. Zgoda 1a w Piasecznie (przy parkingu, między Rynkiem z fontanną, a Parkiem - mapa).

Paweł Górski i Piotr Maciejczyk
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje18 sierpnia 2011, 00:00,

Trzy nowe linie lokalne w gminie Konstancin-Jeziorna

Zarząd Transportu Miejskiego Warszawa ogłosił przetarg nieograniczony na obsługę lokalnych linii dowozowych L14, L15 i L16. Nowe linie autobusowe umożliwią dojazd mieszkańcom gminy Konstancin-Jeziorna do Warszawy. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 24 sierpnia 2011 roku, do godz. 10.00.

ZTM Warszawa

Mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna m.in. z Gass, Czarnowa czy Słomczyna będą mogli codziennie dojechać do Konstancina-Jeziornej, a stamtąd linią 700, 710 i 724 do Warszawy. Trasy nowych linii:
L14: Gassy Pętla (Gassy) – Czernidła – £ęg – Habdzin – (Opacz – Ciszyca) – Konstancin- Jeziorna – Bielawa – Bielawa Pętla (Bielawa)
L15: Czarnów – Konstancin-Jeziorna – Borowina – Kawęczynek – Słomczyn – £yczyn – Słomczyn – Cieciszew – Parcela – Obory – Konstancin-Jeziorna – Czarnów
L16: Czarnów – Konstancin-Jeziorna – Obory – Parcela – Cieciszew – Słomczyn – £yczyn – Słomczyn – Kawęczynek – Borowina – Konstancin-Jeziorna – Czarnów

Nowe linie zostaną uruchomione 1 września 2011 roku. W pojazdach będą honorowane bilety ZTM ważne w drugiej strefie (dobowe, 3-dniowe, 30-dniowe, 90-dniowe i Bilet Seniora). Bilety jednorazowe i miesięczne, zgodnie z cennikiem ustalonym przez radę gminy, będzie mógł emitować także przewoźnik.
autor/źródło: Paweł Olek - zespół prasowy Zarządu Transportu Miejskiego