Informacje18 lipca 2015, 19:00,

Patrycja Modlińska i Robert Osam-Gyaabin - Koncert Letni Konstancin

18 lipca 2015 roku o godz. 19.00 odbędzie się Koncert Letni w Konstancinie pt.: To, co lubię najbardziej, podczas którego wystąpi Partycja Modlińska & Robert Osam-Gyaabin. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy w Konstancinie. Na koncert składać się będą piosenki z różnych gatunków muzycznych, lat, stylów, krajów. Artyści postarają się pokazać, że aranżacją i interpretacją, można odkryć na nowo znane i słyszane już wcześniej utwory. Wykonawcy wybrali piosenki, które najbardziej lubią i które w jakiś sposób wywarły wpływ na ich życie, twórczość. Każda z nich, jest swego rodzaju „perełką”- ze względu na tekst, wykonawcę , autora czy melodię. Podczas koncertu opowiedzą o kluczu wyboru, jakim się kierowali. Towarzyszyć im będzie świetny kontrabasista - Konrad Kubicki. Wstęp wolny.

Patrycja Modlińska i Robert Osam-Gyaabin - Koncert Letni Konstancin

Patrycja Modlińska jest wokalistką uniwersalną. Z wdziękiem porusza się na pograniczu jazzu, popu i rocka, zdobywając uznanie publiczności swoimi oryginalnymi interpretacjami. Występowała z kwartetem wokalnym B.A.Ch., z którym zdobyła wiele prestiżowych nagród na ogólnopolskich festiwalach piosenki ( m.in. Festiwal Piosenki Kabaretowej OBORA 2005, I miejsce oraz Grand Prix Festiwalu Ostrołęckiego OSPA 2004). Współpracuje z Urszulą Borkowską, Marcinem Olakiem, zespołami Sounds Like Jazz i Monday Girls oraz Teatrem Rampa („Brat naszego Boga” w reż. P. Aignera, „Jajokracja” w reż. J. Szurmieja). Od 25 lat śpiewa w chórze Alla Polacca przy Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie. W listopadzie 2007 roku ukazała się płyta Kayanisa „When the Abandoned Pelicans Die”, do której nagrała partie wokalne. Od dwóch lat wraz z Aleksandrą Troczyńską prowadzi Studio Piosenki w Centrum Kultury Izabelin.

ROBERT OSAM pianista, wokalista, aranżer, skrzypek, gitarzysta, kompozytor, nauczyciel i producent muzyczny. Absolwent wydziału jazzowego PSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie Andrzeja Jagodzińskiego i Janusza Skowrona. Założyciel pierwszej w Polsce klasy artystyczno-estradowej w jednym z warszawskich liceów. Znany szerokiej publiczności z programu TVP1 „Jaka to melodia?“. Współautor i producent muzyki do hymnu akcji „Kocham – nie biję“. Lider zespołów Awesome Big Band, Sounds like jazz, Osam Project. Odtwórca jednej z głównych ról w spektaklu „Sinatra“ wystawianym na deskach Teatru Syrena. W jego duszy gra jazz, ale doskonale odnajduje się w innych gatunkach muzycznych. W najbliższym czasie planuje założenie pierwszej w Polsce nowatorskiej szkoły nauczania muzyki. Poprzez ten projekt chce przekazywać młodym ludziom swoją pasję i miłość do muzyki.

KONRAD KUBICKI kontrabasista, basista, pasjonat muzyki. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie na wydziale instrumentalnym. Laureat wielu nagród na festiwalach, zarówno jazzowych, jak i klasycznych, m.in.: Nadzieja jazzowa Warszawy. W 2013 roku nagrał solowe partie gitary basowej na płycie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Narodowej (zestaw dzieł Krzysztofa Pendereckiego). Album otrzymał statuetkę Grammy 2013. Współpracuje – w studio i na koncertach – z wieloma artystami, takimi jak: Michał Bajor, Danuta Błażejczyk, Monika Brodka, Vadim Brodsky, Krzysztof Herdzin, Zbigniew Namysłowski, Mika Urbaniak czy Zbigniew Wodecki. Koncertuje z Filharmonią Dowcipu, Sinfonią Varsovia, Polską Orkiestrą Radiową. Nagrywa partie kontrabasu do filmów, jak również bierze udział w spektaklach muzycznych na deskach Teatru Polskiego, Teatru na Woli czy Teatru Żydowskiego.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=4327&start=15
Informacje19 lipca 2015, 13:00,

Naucz Misia znaków drogowych! - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno

Znaki i przepisy drogowe – czy faktycznie ich znajomość jest tak ważna? Sprawdzą to wszystkie dzieci, które w najbliższą niedzielę zasiądą przed sceną teatralną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Podczas bezpłatnego spektaklu maluchy wyruszą wraz z małym Misiem w pełną przygód podróż, w trakcie której przekonają się, jak ważne jest prawidłowe zachowanie się na drodze!

Co się stanie, gdy nieznający elementarnych zasad ruchu drogowego Miś wyruszy w podróż po świecie? Z pewnością spotka go wiele niebezpiecznych przygód. Na szczęście z pomocą przyjdą spotkane podczas wędrówki dzieci, które nauczą lekkomyślnego bohatera znaków i podstawowych przepisów drogowych.

W pełną przygód podróż wraz z Misiem będą mogły wyruszyć także najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, którzy w niedzielę 19 lipca zasiądą przed specjalną sceną teatralną. Zaprezentowane w ramach cyklu „Bajeczne niedziele” przedstawienie pozwoli wszystkim widzom poznać zasady prawidłowego zachowywania się na drodze. Poprzez zarazem dramatyczne, jak i pełne humoru sytuacje, spektakl uwrażliwi dzieci i zapozna je z przepisami oraz znakami drogowymi.

Spektakl edukacyjny odbędzie się w niedzielę 19 lipca 2015 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Historia niesfornego Misia opowiedziana zostanie trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=1263&start=120