Informacje18 lipca 2015, 19:00,

Patrycja Modlińska i Robert Osam-Gyaabin - Koncert Letni Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 lipca 2015 roku o godz. 19.00 odbędzie się Koncert Letni w Konstancinie pt.: To, co lubię najbardziej, podczas którego wystąpi Partycja Modlińska & Robert Osam-Gyaabin. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy w Konstancinie. Na koncert składać się będą piosenki z różnych gatunków muzycznych, lat, stylów, krajów. Artyści postarają się pokazać, że aranżacją i interpretacją, można odkryć na nowo znane i słyszane już wcześniej utwory. Wykonawcy wybrali piosenki, które najbardziej lubią i które w jakiś sposób wywarły wpływ na ich życie, twórczość. Każda z nich, jest swego rodzaju „perełką”- ze względu na tekst, wykonawcę , autora czy melodię. Podczas koncertu opowiedzą o kluczu wyboru, jakim się kierowali. Towarzyszyć im będzie świetny kontrabasista - Konrad Kubicki. Wstęp wolny.

Patrycja Modlińska i Robert Osam-Gyaabin - Koncert Letni Konstancin

Patrycja Modlińska jest wokalistką uniwersalną. Z wdziękiem porusza się na pograniczu jazzu, popu i rocka, zdobywając uznanie publiczności swoimi oryginalnymi interpretacjami. Występowała z kwartetem wokalnym B.A.Ch., z którym zdobyła wiele prestiżowych nagród na ogólnopolskich festiwalach piosenki ( m.in. Festiwal Piosenki Kabaretowej OBORA 2005, I miejsce oraz Grand Prix Festiwalu Ostrołęckiego OSPA 2004). Współpracuje z Urszulą Borkowską, Marcinem Olakiem, zespołami Sounds Like Jazz i Monday Girls oraz Teatrem Rampa („Brat naszego Boga” w reż. P. Aignera, „Jajokracja” w reż. J. Szurmieja). Od 25 lat śpiewa w chórze Alla Polacca przy Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie. W listopadzie 2007 roku ukazała się płyta Kayanisa „When the Abandoned Pelicans Die”, do której nagrała partie wokalne. Od dwóch lat wraz z Aleksandrą Troczyńską prowadzi Studio Piosenki w Centrum Kultury Izabelin.

ROBERT OSAM pianista, wokalista, aranżer, skrzypek, gitarzysta, kompozytor, nauczyciel i producent muzyczny. Absolwent wydziału jazzowego PSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie Andrzeja Jagodzińskiego i Janusza Skowrona. Założyciel pierwszej w Polsce klasy artystyczno-estradowej w jednym z warszawskich liceów. Znany szerokiej publiczności z programu TVP1 „Jaka to melodia?“. Współautor i producent muzyki do hymnu akcji „Kocham – nie biję“. Lider zespołów Awesome Big Band, Sounds like jazz, Osam Project. Odtwórca jednej z głównych ról w spektaklu „Sinatra“ wystawianym na deskach Teatru Syrena. W jego duszy gra jazz, ale doskonale odnajduje się w innych gatunkach muzycznych. W najbliższym czasie planuje założenie pierwszej w Polsce nowatorskiej szkoły nauczania muzyki. Poprzez ten projekt chce przekazywać młodym ludziom swoją pasję i miłość do muzyki.

KONRAD KUBICKI kontrabasista, basista, pasjonat muzyki. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie na wydziale instrumentalnym. Laureat wielu nagród na festiwalach, zarówno jazzowych, jak i klasycznych, m.in.: Nadzieja jazzowa Warszawy. W 2013 roku nagrał solowe partie gitary basowej na płycie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Narodowej (zestaw dzieł Krzysztofa Pendereckiego). Album otrzymał statuetkę Grammy 2013. Współpracuje – w studio i na koncertach – z wieloma artystami, takimi jak: Michał Bajor, Danuta Błażejczyk, Monika Brodka, Vadim Brodsky, Krzysztof Herdzin, Zbigniew Namysłowski, Mika Urbaniak czy Zbigniew Wodecki. Koncertuje z Filharmonią Dowcipu, Sinfonią Varsovia, Polską Orkiestrą Radiową. Nagrywa partie kontrabasu do filmów, jak również bierze udział w spektaklach muzycznych na deskach Teatru Polskiego, Teatru na Woli czy Teatru Żydowskiego.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=4327&start=15
Informacje19 lipca 2015, 10:00,

Zagroda Ojrzanów - wycieczka Chodź na rower po powiecie piaseczyńskim


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W najbliższą niedzielę, 19 lipca 2015 roku zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek do wspólnego rowerowania. Chodź na rower – po powiecie to nowy cykl wycieczek rowerowych z przewodnikiem, w którym każdy niezależnie od posiadanego roweru, czy też kondycji fizycznej może wziąć udział. Akcja jest bezpłatna. Dla rowerzystów czekają 3 zróżnicowane tematycznie i dystansowo trasy, po najciekawszych zakątkach Powiatu Piaseczyńskiego. Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje dla uczestników m.in.: losowanie nagród sportowych, kamizelki odblaskowe oraz ubezpieczenie na czas trwania wycieczki, sponsorowane przez Aviva Sp. z o.o.

Zagroda Ojrzanów - wycieczka Chodź na rower po powiecie piaseczyńskim

Śladem poprzednich edycji akcji „Chodź na rower”, w trakcie wycieczki odbędzie się godzinna przerwa na ognisko integracyjne. W tę niedzielę, rowerzystów gościć będzie Zagroda Ojrzanów www.zagroda.ojrzanow.com – magiczne miejsce niedaleko Tarczyna. Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą: sprawnego roweru, dętki na zmianę lub łatek, kasku ,dobrego humoru, przyjaciół, rodziny, oraz coś dobrego na ognisko (kiełbaski we własnym zakresie). Osoby chętne do ubezpieczenia proszone są o przygotowanie danych personalnych (pesel, adres zamieszkania). Tempo wycieczek rekreacyjne  Akcja dofinansowywana jest przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej akcji: www.chodz-na-rower.blogspot.com

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=8562&start=45

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie