Informacje8 marca 2015, 17:00,

Pati Cze z zespołem zagra koncert z okazji Gminnego Dnia Kobiet w Łazach

W najbliższą niedzielę 8 marca 2015 roku o godz. 17.00 odbędzie się KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET W GMINIE LESZNOWOLA w wykonaniu Pati Cze z zespołem. Zapraszają Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola wraz z GOK Lesznowola. Miejsce: Sala sportowa ZS w Łazach, ul. Ks. Słojewskiego 1. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Pati Cze z zespołem zagra koncert z okazji Gminnego Dnia Kobiet w Łazach

Pati Cze pochodzi z Radomia. Zadebiutowała na scenie mając cztery lata. Od dziecka wyrastała w duchu muzyki, teatru i tańca. Jest absolwentką ZSM im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie fletu poprzecznego (I i II stopień) oraz ZPSM im. Fryderyka Chopina "Bednarska" w Warszawie na wydziale piosenki. Roczny pobyt na Akademii Muzycznej w klasie fletu uzmysłowił jej miłość do... śpiewania, dlatego zmieniła Akademię i kierunek studiów. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (kierunek: jazz i muzyka estradowa). Laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów piosenki oraz uczestnik wielu warsztatów muzycznych, podczas których współpracowała z takimi muzykami jak Cezary Konrad, Włodzimierz Pawlik, Lora Szafran, Ewa Cybulska, Joanna Zagdańska, Stanisław Fijałkowski, Jarosław Staniek, Tomasz Bajerski, Michał Juszczykiewicz. Wystąpiła na Eurowizji w 2008 r. z Isis Gee (background vocals). W ostatnim czasie współpracowała z Borysem Szycem, Krzysztofem Herdzinem, Wojciechem Młynarskim, Grzegorzem Piotrowskim, Pawłem Bzimem Zareckim. Jest nauczycielką emisji głosu w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu, współpracuje z Warsztatową Akademią Musicalową WAM. Mieszka z rodziną 500m za Warszawą, gdzie wiedzie żywot człowieka szczęśliwego i muzycznego.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=1234
Informacje7 marca 2015, 14:00,

#YourTurn Piaseczno - szkolenie dla przyszłych twórców treści

7 marca 2015 roku o godzinie 14:00 odbędzie się #YourTurn, czyli pierwsze tego typu szkolenie dla przyszłych twórców treści! Jeśli ukończyłeś/aś 14 lat nic nie stoi na drodze, albo dołączyć do grona pozytywnych osób pragnących poznać tajniki internetu! Miejsce: sala konferencyjna w DeSilva przy Puławskiej 45 w Piasecznie. Liczba miejsc ograniczona! Koniecznie zarejestruj się docs.google.com Już teraz osiągnij sukces w Internecie! Szkolenie ma na celu pomóc przyszłym twórcom w drodze na szczyt internetowej kariery. Wydarzenie organizowanie przez młodych i dla młodych!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Na wydarzeniu będziemy wysłuchiwać wykładów osób, które internet znają od podszewki: Matt Olech - VlogMateusz Piotr Skowronek - ChocolateMilk Kacper Zdunek - specjalista w dziedzinie social media Franek Łopiński - Magia Uliczna Kuba Jankowski - vloger, były prowadzący programu Matura to Bzdura

Harmonogram wydarzenia:
1) Rozpoczynamy wykładem Matta Olecha i Piotrka Skowronka o tym jak zacząć swoją przygodę z YouTubem i sprawach mentalności.
2) Następnie głos otrzyma Kacper Zdunek, który opowie o Social Mediach (facebook, instagram, twitter itd.).
3) Przerwa (do 30 min): tutaj uczestnicy będą mogli poznać swoich idoli i zamienić z nimi słowo na osobności.
4) Drugą część wydarzenia rozpocznie Kuba Jankowski, który opowie o motywacji i szukaniu własnego unikalnego pomysłu.
5) Następnie odda ponownie głos Mattowi, który opowie o sprawach technicznych takich jak: sprzęt, oświetlenie, dźwięk.
6) Całość zakończy się występem Magii Ulicznej.

Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno

Redakcja, 16 lipca 2019