Informacje8 marca 2015, 17:00,

Pati Cze z zespołem zagra koncert z okazji Gminnego Dnia Kobiet w Łazach

W najbliższą niedzielę 8 marca 2015 roku o godz. 17.00 odbędzie się KONCERT Z OKAZJI DNIA KOBIET W GMINIE LESZNOWOLA w wykonaniu Pati Cze z zespołem. Zapraszają Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola wraz z GOK Lesznowola. Miejsce: Sala sportowa ZS w Łazach, ul. Ks. Słojewskiego 1. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Pati Cze z zespołem zagra koncert z okazji Gminnego Dnia Kobiet w Łazach

Pati Cze pochodzi z Radomia. Zadebiutowała na scenie mając cztery lata. Od dziecka wyrastała w duchu muzyki, teatru i tańca. Jest absolwentką ZSM im. Oskara Kolberga w Radomiu w klasie fletu poprzecznego (I i II stopień) oraz ZPSM im. Fryderyka Chopina "Bednarska" w Warszawie na wydziale piosenki. Roczny pobyt na Akademii Muzycznej w klasie fletu uzmysłowił jej miłość do... śpiewania, dlatego zmieniła Akademię i kierunek studiów. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (kierunek: jazz i muzyka estradowa). Laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów piosenki oraz uczestnik wielu warsztatów muzycznych, podczas których współpracowała z takimi muzykami jak Cezary Konrad, Włodzimierz Pawlik, Lora Szafran, Ewa Cybulska, Joanna Zagdańska, Stanisław Fijałkowski, Jarosław Staniek, Tomasz Bajerski, Michał Juszczykiewicz. Wystąpiła na Eurowizji w 2008 r. z Isis Gee (background vocals). W ostatnim czasie współpracowała z Borysem Szycem, Krzysztofem Herdzinem, Wojciechem Młynarskim, Grzegorzem Piotrowskim, Pawłem Bzimem Zareckim. Jest nauczycielką emisji głosu w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu, współpracuje z Warsztatową Akademią Musicalową WAM. Mieszka z rodziną 500m za Warszawą, gdzie wiedzie żywot człowieka szczęśliwego i muzycznego.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=1234
Informacje8 marca 2015, 14:30,

Awanturka z leśnego podwórka - Bajkowa Niedziela Piaseczno

8 marca 2015 roku o godz. 14.30 i 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której wystąpi Teatr Bajlandia i będzie można obejrzeć spektakl pt.: Awanturka z leśnego podwórka. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Dorośli i dzieci cena biletu 10 zł. Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Piasecznie!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Bajka Awanturka z leśnego podwórka rozgrywa się w planie aktora z lalką. Dramaturgia spektaklu opiera się na interakcji z dziećmi, które biorą czynny udział w przygodach leśnych bohaterów. Dzieci nauczą się od zwierzątek, że wzajemna miłość i szacunek jest najważniejszy w życiu. Dowiedzą się, że zgoda pozwoli przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. Czy leśna kompania znajdzie sposób na przechytrzenie cwanego lisa? O tym dowiecie się w najnowszej bajce Awanturka z leśnego podwórka...

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1292&start=105