Informacje2 grudnia 2017, 19:00,

Pati Band - Ósemka na żywca

2 grudnia 2017 roku o godz. 20.00 na scenie w 8 Ball Club wystąpi zespół Pati Band. Na żywo usłyszycie największe hity polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Miejsce: 8 Ball Club Jana Pawła II 10, Piaseczno. Zapraszamy na koncert Pati Band.

PATI BAND - ÓSEMKA NA ŻYWCA

Zespół Pati Band gra w miejscach gdzie jest potrzebna muzyka na żywo na wysokim poziomie. Grają muzyką klubową np. Bruno Mars, Pharrell Wiliams, Jasse J czy Siostry Sistars oraz utwory z polskich rockowych zespołów jak: Hey, Perfect, T.Love. Ich koncerty są energetyczne, dzięki czemu impreza z nimi są odjazdowe.

Informacje29 listopada 2017, 08:30,

Utrudnienia na ulicy Nadrzecznej w Wólce Kosowskiej

Z powodu remontu nawierzchni w środę 29 listopada 2017 roku, w godzinach 8:30 - 14:00, planowane jest wyłączenie z ruchu fragmentu ulicy Nadrzecznej w miejscowości Wólka Kosowska. Objazd: Aleją Krakowską oraz ulicami Legionów, Marii Świątkiewicz. Za utrudnienia przepraszamy. Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego. Poniżej mapka objazdu:

UTRUDNIENIA NA NADRZECZNEJ W WÓLCE KOSOWSKIEJ