Informacje26 lipca 2019, 19:30,

Pasażer w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 lipca 2019 roku na skwerze Kisiela o godz. 21.30 rozpocznie się czwarty z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu “Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2019”. Tego dnia zobaczymy film pt: “Pasażer” (2018) w reżyserii Jaume Collet-Serra. Serdecznie zapraszamy.

Pasażer w Piaseczyńskim Kinie Plenerowym

“Pasażer” – dla agenta ubezpieczeniowego Michaela Woolricha każdy dzień wygląda tak samo – praca i powrót pociągiem do domu. Wszystko zmienia się, gdy w czasie jednej z podróży poznaje tajemniczą kobietę. Nieznajoma, która wydaje się wiedzieć o Michaelu dosłownie wszystko, zleca mu niezwykłe zadanie. Zanim pociąg dotrze do celu, mężczyzna ma zlokalizować i wskazać osobę, która tego dnia nie powinna się w nim znajdować. Jeśli tego nie zrobi, ucierpi zarówno on sam, jego rodzina, jak i pozostali współpasażerowie. Nie mając wyboru, Michael postanawia rozwiązać zagadkę. Z każdą minutą i przebytym kilometrem stawka rośnie, a mężczyzna przekonuje się, że stał się pionkiem w szalenie niebezpiecznej intrydze.

Przeczytaj też: Zobacz spadające gwiazdy na zamku w Czersku

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 lipca 2019, 17:00,

Potańcówki w altanie przy Hugonówce w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 lipca 2019 roku o godz. 19.00 odbędzie się wydarzenie pn.: Roztańczona Hugonówka. Latem wracają popularne niedzielne potańcówki w altanie przy Hugonówce. Miejsce: altana przy Hugonówce Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Zapraszamy wszystkich miłośników tańca, bo na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – od tanga po flamenco. Nastrojowe „przytulanki” przeplatać się będą z gorącymi rytmami. W tym roku potańcówki będą tematyczne. Zaplanowano zabawę w rytmach włoskich przebojów, polskich hitów, niezapomnianej muzyki filmowej, energetycznego swingu, gorących, latynoskich rytmów i szalonych lat 80. oraz 90. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Potańcówki w altanie przy Hugonówce w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie