Popularny: 600 odsłonInformacje24 maja 2018, 16:00,

Park Rostworowskich w Złotokłosie - Złotokłos z nutką historii

24 maja 2018 roku o godz. 18.00 zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Złotokłos z nutką historii". Tym razem porozmawiamy na temat parku rodziny Rostoworowskich w Złotokłosie przy kościele. Wiąże się to oczywiście z otrzymaniem przez gminę Piaseczno terenu wyrokiem sądu oraz pracami rewitalizacyjnymi, jakie prowadzone są przez gminę. Gościem będzie Dorota Pape.

PARK ROSTWOROWSKICH W ZŁOTOKŁOSIE - ZŁOTOKŁOS Z NUTKĄ HISTORII

Miejsce: Biblioteka w Złotokłosie przy ul. 3 maja 30. Zapraszamy. Organizatorzy: Biblioteka w Złotokłosie, Biblioteka Miasta i Gminy Piaseczno, Klub Kultury w Złotokłosie, Centrum Kultury Piaseczno, Piaseczyński Klub Poszukiwaczy Historii.

Informacje25 maja 2018, 16:00,

Dla Mamy - koncert w Kuźni Rocka w Piasecznie

25 maja 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert "Dla Mamy", podczas którego wystąpi sekcja perkusyjna Centrum Kultury Piaseczno, formacje CK DRUMS i CK DRUMBIT. Miejsce: Kuźnia Rocka, ul. 17-go Stycznia 4. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

DLA MAMY - KONCERT W PIASECZNIE