Informacje28 kwietnia 2013, 00:00,

PARK LINOWY POD PALMAMI W PęC£AWIU

1 maja 2013 roku zapraszamy na otwarcie Parku Linowego POD PALMAMI w Pęcławiu, gdzie czeka na wszystkich aktywny, bezpieczny wypoczynek na świeżym powietrzu oraz fascynujące przeżycia i świetną zabawę. Wśród oferowanych atrakcji i możliwości wypoczynku każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci, dorośli i osoby starsze, wysportowani, łaknący adrenaliny, jak i ci, którzy chcą się po prostu zrelaksować – wszyscy znajdą dogodną dla siebie formę wypoczynku. W parku są do dyspozycji trzy trasy o różnym stopniu trudności.

PARK LINOWY POD PALMAMI W PęC£AWIU

Spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, więc bez zbędnego ryzyka, pod opieką doświadczonych instruktorów przeżyjecie niezapomnianą przygodę. Przejście trasą linową rozwija nie tylko sprawność fizyczną, ale pozwala także zmierzyć się ze swoimi słabościami i uwierzyć we własne siły. Ma również niezastąpione działanie integracyjne dla grup i rodzin. Dla młodszych jest plac zabaw i wioska indiańska. Dysponują pełnowymiarowym boiskiem do piłki nożnej. Polecają także skorzystanie z naszej oferty gastronomicznej w kawiarni na tarasie z widokiem na park, w restauracji lub w altance przy grillu. Zabierzcie dzieci, rodzinę, przyjaciół i zaszalejcie z nami, pod palmami! Park Linowy: www.parkpodpalmami.pl

Informacje28 kwietnia 2013, 00:00,

Majówka z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową

Zbliża się długi weekend i co tu zrobić z wolnym czasem? My wiemy: pojechać na majówkę z Piaseczyńską Koleją Wąskotorową. Wycieczki odbędą się 1, 3 i 5 maja 2013 roku. Pociąg odjeżdża o godz. 11:00 z peronu Piaseczno Miasto Wąskotorowe, jedzie do Tarczyna Ruda, gdzie odbywa się pochód 1 majowy, a później jedzie na łono natury do Runowa.

MAJÓWKA Z PIASECZYńSK¡ KOLEJ¡ W¡SKOTOROW¡

W Runowie będziemy palić ognisko, będzie catering, Miasteczko Westernowe rozpocznie swój sezon. Dodatkową atrakcją będą przejażdżki drezynami oraz lokomotywą spalinową. Jeśli wszystko się uda, to będą również kucyki. Powrót planowany jest na godz. 16:00! Jeżeli będzie duża frekwencja, to się nie martwcie – uruchomiony będzie drugi pociąg.

Zapraszamy na Majówkę z Ciuchcią. Szczegółowe informacje na stronie PGTKW, gdzie można dokonać rezerwacji online: www.kolejka-piaseczno.com
autor/źródło: Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej