Informacje13 maja 2015, 18:00,

Panie przodem - warsztaty z samoobrony dla kobiet

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

13 i 27 maja 2015 roku o godz. 18.00 odbędą się warsztaty z samoobrony dla kobiet w ramach projektu Panie przodem. Wstęp wolny. Miejsce: GOK Lesznowola, ul. Nowa 6 w Starej Iwicznej. Prosimy zainteresowane osoby o zapoznanie się z harmonogramem podobnych spotkań w innych miejscach gminy Lesznowola.

Udostępnij

Tenisiści stołowi UKS Return Piaseczno awansowali do finału II ligi mężczyzn i już niewiele dzieli ich od upragnionego awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. W dwumeczu z UKS Victorią Płock emocji nie zabrakło. Pierwsze spotkanie rozegrane zostało w Piasecznie i przy dużym wsparciu piaseczyńskiej publiczności pingpongiści z Piaseczna wywalczyli minimalną zaliczkę przed rewanżem, wygrywając 6:4. Dzięki temu w rewanżu do awansu drużyna UKS Return Piaseczno potrzebowała co najmniej remisu. Mecz rewanżowy, który odbył się 10.05 obfitował w wiele ciekawych akcji i był pełen zwrotów akcji. Drużyny szły łeb w łeb aż do wyniku 3:3, a w międzyczasie z bardzo trudnej opresji wyszedł Xu Kai, który z Andrzejem Wawrzyniakiem przegrywał w setach 0:2. Decydujące o awansie gry rozegrane zostały właśnie przy stanie 3:3, gdy Maciej Chojnicki i Robert Najwer po dramatycznych bojach wygrali swoje pojedynki. Chojnicki przegrywał z Dimą Fareitarauem 0:2, a Najwer z Wawrzyniakiem 1:2 w setach. Dzięki odporności psychicznej i dobrej grze wynik po tych pojedynkach (5:3) premiował UKS Return Piaseczno awansem do finału.

Punkty zdobyli: Maciek Chojnicki 2,5, Xu kai 1,5, Robert Najwer 1, oraz Maciek Karmolinski i Krzyszrof Bieniek po 0.

Pierwszy finałowy mecz pomiędzy UKS Return Piaseczno, a KS Spójnia II Warszawa odbędzie się 24.05 w Sali GOSiR w Piasecznie o godzinie 17:00.