Informacje17 sierpnia 2014, 13:00,

Pan Soczewka rusza w podróż - bezpłatny spektakl dla dzieci w Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Tonące w słońcu lasy tropikalne, dno głębokiego oceanu, a nawet pełną pyłów powierzchnię Księżyca odwiedzą maluchy podczas bezpłatnego przedstawienia teatralnego, które w najbliższą niedzielę odbędzie się w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Wszystko dzięki postaci Pana Soczewki - filmowca i niestrudzonego podróżnika, który zaprosi wszystkich widzów do wspólnej teatralnej zabawy.

Przygody Pana Soczewki w Auchan Piaseczno

Będzie to już czwarte spotkanie w ramach cyklu „Wakacje z bajkami” skierowanego do dzieci, które spędzają swój letni wypoczynek w mieście. Tym razem mali widzowie, którzy 17 sierpnia zasiądą przed sceną teatralną w piaseczyńskiej galerii handlowej, wyruszą wspólnie z bohaterem spektaklu w pełną przygód wyprawę i będą mogli się wcielić w bajkowe postaci.

Jako bohaterowie przedstawienia, maluchy wraz z Panem Soczewką odwiedzą takie miejsca jak dno oceanu, Księżyc czy tropikalne lasy. Dzięki tej wyprawie mali widzowie przekonają się, jak ważne są odwaga, mądrość i chęć realizowania najskrytszych marzeń.

W świat przygód i niezapomnianych przeżyć wprowadzi uczestników spektaklu wyjątkowa scenografia, ujęta w następujących po sobie filmowych kadrach. To połączenie świata teatru oraz kinematografii z pewnością przyciągnie uwagę każdego malucha. W programie niedzielnego spotkania teatralnego znajdują się również porywające do tańca piosenki oraz konkursy dla uczestników.

Przygody Pana Soczewki w Auchan Piaseczno

Spektakl pt. „Przygody Pana Soczewki” odbędzie się w niedzielę 17 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Bezpłatne przedstawienie odegrane zostanie trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00.

Justyna Kolczyńska

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 sierpnia 2014, 10:30,

Michał Malinowski Muzeum Bajek i Opowieści - Wakacyjne Teatralne Poranki w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza na wakacyjne teatralne poranki, który odbędzie się 6 sierpnia 2014 roku na dziedzińcu Przystanku Kultura. Rozpoczęcie zawsze o godz. 10.30. Teatralne poranki to cykl spotkań z animatorami teatru, aktorami, na które zapraszamy dzieci na dziedziniec Przystanku Kultura, Pl. Piłsudskiego 9. Podczas najbliższego spotkania wystąpi Michał Malinowski (Muzeum Bajek i Opowieści). Wstęp wolny. W przypadku złej pogody bajkę będzie można obejrzeć w budynku Przystanku Kultura. Zapraszamy!

Wakacyjne Teatralne Poranki

Michał Malinowski Muzeum Bajek i Opowieści

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie