Informacje28 stycznia 2018, 15:00,

Pan Antenka i Srebrny Kubraczek w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


28 stycznia 2018 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Konstancina, gdzie będzie można obejrzeć spektakl pt.: PAN ANTENKA I SREBRNY KUBRACZEK. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 10 zł – dzieci, 15 zł – dorośli (w sprzedaży w styczniu) oraz w dniu imprezy na 2 godziny przed wydarzeniem.

PAN ANTENKA I SREBRNY KUBRACZEK W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Pan Antenka i Srebrny Kubraczek - akcja rozgrywa się w wyjątkowym sklepie z zabawkami. Nocą wszyscy mieszkańcy sklepowych półek ożywają. Każda zabawka marzy o tym, by trafić do dzieci. Pewnego dnia w sklepie pojawia się Pan Antenka. Wzbudza zazdrość innych zabawek, które postanawiają pozbyć się intruza… Klasyczne przedstawienie, z barwnymi strojami, efektowną scenografią, pełne humoru oraz wspaniałych postaci. Spektakl uczy tolerancji oraz ukazuje wartości płynące z prawdziwej przyjaźni.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 stycznia 2018, 17:00,

Mandale Jacek Dittwald w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 stycznia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się wernisaż wystawy pt. Mandale, autorstwa Jacka Dittwalda. Miejsce: Galeria PASAŻ w filii GOK w Mysiadle przy ul. Topolowej 2.

MANDALE JACEK DITTWALD W MYSIADLE

Jacek Dittwald ur. 19 XI 1959 r Warszawa. Studia: Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (1988-1993), Wydział Sztuk Pięknych. Pracownia malarstwa prof. Janusza Kaczmarskiego. Dyplom z malarstwa z wyróżnieniem w 1993 r. O sobie: Maluję obrazy, bo lubię malować Dlaczego maluję obrazy w formie koła? Istnieje pewnie kilka powodów. Jeden z nich to fascynacja okręgami, które to od zarania dziejów pojawiały się w kulturach całego świata. Inspiruje mnie ziemia, niebo i gwiazdy. W moich obrazach - mandalach są różne symbole i znaki. Natchnie czerpię z różnych źródeł. Jedno z nich to wędrówki szamańskie w głąb ziemi przy użyciu bębna. Podróże te pozwalają mi na uzyskanie odpowiedzi na ważne dla mnie pytania. Obecnie do w/w inspiracji doszła kolejna, a mianowicie malowanie obrazów z przestrzeni serca. Już samo postrzeganie świata z tej perspektywy pozwala na odkrywanie i dostrzeganie tego co piękne i niezwykłe. Taki obecnie jest mój świat. Jacek Dittwald

MANDALE JACEK DITTWALD W MYSIADLE

MANDALE JACEK DITTWALD W MYSIADLE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie