Informacje14 grudnia 2014, 17:00,

Pamiętajcie o ogrodach spektakl bożonarodzeniowy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zespół Szkół w Baniosze serdecznie zaprasza na spektakl bożonarodzeniowy pt. Pamiętajcie o ogrodach, który odbędzie się w niedzielę 14 grudnia 2014 roku o godzinie 17.00. Od godziny 15.00 zapraszamy na kiermasz przedmiotów ręcznie wykonanych przez uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. Wśród atrakcji nie zabraknie także kawiarenki.

Pamiętajcie o ogrodach spektakl bożonarodzeniowy

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=10783
Informacje16 grudnia 2014, 20:00,

W trampkach przez Kanadę - Klub Podróżnika w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza mieszkańców do Klubu Podróżnika na spotkanie pn.: W trampkach przez Kanadę. Spotkanie odbędzie się 16 grudnia 2014 roku o godz. 20.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy nie mogąc podróżować a chcą poznać tych, którzy to robią i pięknie o tym opowiadają. Prelegent: Angelika Charycka; prowadzi: Tomasz Pakuła. Wstęp wolny! Zapraszamy.

W trampkach przez Kanadę - Klub Podróżnika w Piasecznie

Niemal 16 000 km autostopem przez dziką Kanadę. To jest możliwe także dla kobiety! Chcecie dowiedzieć się jak złapać na stopa helikopter czy motocykl? Czy w Kanadzie rzeczywiście jest więcej niedźwiedzi niż ludzi? Czy potulny szop może być szkodliwy? Jak okiełznać skunksa? Czy indiańskie tańce są trudne? Czym się różnią w zależności od regionu Kanady? Jak wygląda życie w rezerwatach i sytuacja Indian w dzisiejszych czasach? Co to jest PowWow, Potlatch Czu Sundance? Kto może uczestniczyć w takich uroczystościach? Czy na peryferiach są jeziora czy jest sucho i gorąco? Jak reaguje kanadyjska policja na autostopowiczów? Na te i inne pytania postara się odpowiedzieć bohaterka epickiej podróży przez Kanadę – Angelika Charycka. Więcej informacji na bolgu: www.wtrampkachprzezkande.blogspot.ca

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Martin, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=6216&start=30

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie