Informacje5 marca 2012, 00:00,

PAL KALORIE W FITNESS XPRESS!

Dlaczego przy minimalnym nakładzie czasu (3 razy w tygodniu po 30 minut), jaki poświęcimy na treningi w Fitness Xpress, możemy uzyskać szybkie efekty, takie jak spalone kalorie, zgubione centymetry, poprawa sylwetki i samopoczucia?

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

System ćwiczeń PACE, z którego korzystamy w naszym klubie, opiera się na formacie praca/odpoczynek/praca/odpoczynek i płynnym przechodzeniu między strefami ćwiczeń hydraulicznych a strefami odpoczynku, np. stepy, platformy lub marsz , przez określony czas; zwykle jest to 30-45 sekund. Możesz zacząć od dowolnego punktu programu i ćwiczyć w swoim własnym tempie, utrzymując docelowe tętno przez całe zajęcia.

Stacje pośrednie mają spełniać dwa zadania. Dla osób, wkładających więcej wysiłku w ćwiczenia ze sprzętem hydraulicznym, służą jako “strefy odpoczynku”, pozwalające tętnu wrócić do poziomu docelowego. Dla osób, które nie podejmują takiego wysiłku, służą jako strefy aerobowe i pomagają podnieść tętno do poziomu docelowego.
Pomiar tętna, dokonywany podczas treningu, umożliwia kontrolę czy ćwiczenia są właściwie dobrane do poziomu wytrenowania i założonych celów.

W Fitness Xpress spalasz tłuszcz na 3 sposoby:
1. Każde urządzenie działa na dwie główne grupy mięśni, dzięki czemu więcej mięśni pracuje i spalanych jest więcej kalorii.
2. Spalasz więcej kalorii po ćwiczeniach (metabolizm dłużej utrzymuje się na wysokim poziomie).
3. Zwiększasz beztłuszczową masę mięśniową i poprawiasz metabolizm. Kilogram mięśni spala ok. 100 kalorii dziennie więcej niż kilogram tłuszczu.

Format ćwiczeń PACE, w sposób udowodniony, spala tłuszcz i zwiększa beztłuszczową masę mięśniową bardziej skutecznie, niż jakikolwiek inny program.
Badania dowiodły, że 30-minutowy trening w systemie PACE pozwala spalić od 350 do 900 kalorii, zależnie od dwóch czynników:  intensywności ćwiczeń i ilości beztłuszczowej masy mięśniowej. Osiągając postępy w treningu będziesz w stanie  wkładać w ćwiczenia więcej siły, jednocześnie stając się coraz silniejsza; dzięki temu ilość spalanych kalorii będzie stopniowo wzrastać.
System PACE  znacznie wykracza poza minimalne wymagania, konieczne do poprawienia funkcji aerobowych, ustalone przez American College of Sports Medicine (ACSM). Dzięki systematycznemu treningowi tętno spoczynkowe wyraźnie spada.

W Fitness Xpress proponujemy również ćwiczenia  z wykorzystaniem sprzętu rehabilitacyjnego, takiego jak piłki, poduszki sensomotoryczne, platformy równoważne.
To stanowi urozmaicenie treningów, a co najważniejsze, wzmacnia mięśnie stabilizujące kręgosłup i stawy. O tym napiszemy w jutrzejszym odcinku.

Fitness Xpress
Klub dla każdej Pani!

Stara Iwiczna, ul. Nowa 6
Tel. (22) 101 33 71, 885 01 30 70

Klub jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-20.00
 i w sobotę-niedzielę: 10.00-16.00.

www.fitnessxpress.pl
e-mail: fitnessxpress6@gmail.com

NASZA OFERTA NA DZIŚ:

Pierwsze 5 osób, które zadzwoni do klubu pod  numer: 885 01 30 70, w godzinach 8.00-20.00, otrzyma po jednym bezpłatnym zaproszeniu na trening w Fitness Xpress. Termin wykorzystania zaproszeń: 15.03.2012

Wypełnij ankietę, i weź udział w losowaniu jednorazowego bezpłatnego wejścia do Fitness Xpress.

autor/źródło: Joanna Protasiuk - serwis mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.
Tematy:

Informacje24 lutego 2012, 00:00,

Zając Wiercipięta - Teatr Kuffer w Piasecznie

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: ZAJ¡C WIERCIPIęTA, w wykonaniu Teatru Kuffer. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 lutego 2012 roku, o godzinie 14.30 i 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszam na Bajkową Niedzielę!

ZAJ¡C WIERCIPIęTA - TEATR KUFFER W PIASECZNIE

Teatr Kuffer - Zając Wiercipięta to ekologiczna bajka o perypetiach leśnych zwierząt posiadających zabawne ludzkie cechy. Tytułowy bohater Zając Wiercipięta, mieszka w lesie i tam spotyka go wiele zaskakujących przygód. Podczas spektaklu poznamy pory roku. Dowiemy się jak ważna jest przyjaźń. Poznamy sowę, która uczy w leśnej szkole, motyla chwalipięta, który pożyczy Wiercipięcie swoje skrzydła, oraz komara, który uczy wszystkich gimnastyki. Na scenie pojawi się też wilk, ale czy uda mu się złapać zająca...? Przekonacie się o tym sami. Informacje na temat Teatru Kuffer: www.teatrkuffer.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno