Informacje3 lutego 2015, 18:30,

PAF - Pedagogiczna Akademia Filmowa w Piasecznie

3 lutego 2015 roku w ramach PAF-u w sali Domu Kultury w Piasecznie odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego "W (nie)Realu", połączony z dyskusją. Spotkanie, moderowane przez pedagog Bożenę Małkowską - Baranowską, rozpocznie się o godz. 18.30 w Domu Kultury w Piasecznie, Kościuszki 49. Wstęp wolny.

PAF - Pedagogiczna Akademia Filmowa w Piasecznie

Pedagogiczna Akademia Filmowa to inicjatywa, która powstała wśród uczestników spotkania dotyczącego edukacji, przy okazji pokazu filmu „Alfabet”. Najbliższe spotkanie poruszy temat wpływu niczym niekontrolowanej sieci internetowej na nastolatki. Temat zobrazuje film dokumentalny „W (nie)Realu” (InRealLife), reż. Beeban Kidron, Wielka Brytania 2013, 86 min.

Reżyserka zabiera nas w podróż do świata współczesnych brytyjskich nastolatków, sugerując wyraźnie, że zamiast obietnicy wolności i otwartego łącza, Internet usidla, a co więcej – silnie uzależnia od komercyjnego rynku i reklam. Czy jako dorośli potrafimy jednak przeciwstawić się niebezpiecznej pułapce, jaką jest dla naszych dzieci łatwy i całodobowy dostęp do niczym niekontrolowanej sieci?

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=10865
Informacje29 stycznia 2015, 18:00,

Wieczór Kolędowy Chóru UTW OKTAWA w Magdalence

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na Wieczór Kolędowy w wykonaniu Chóru UTW OKTAWA pod kierunkiem Magdaleny Świderek, który odbędzie się 29 stycznia 2015 roku o godz. 18.00. Miejsce: CIS w Magdalence przy ul. Lipowej 28. Wstęp wolny.

Wieczór Kolędowy Chóru UTW OKTAWA w Magdalence

Redakcja, 16 lipca 2019