Informacje24 kwietnia 2008, 00:00,

OZNAKUJ swój ROWER w Komisariacie Policji Lesznowola

Komenda Powiatowa Policji Piaseczno kpppiaseczno.policja.waw.pl poinformowała, że w sobotę 26 kwietnia 2008 roku, w godzinach od 11:00 do 14:00 w Komisariacie Policji w Lesznowoli, odbędzie się bezpłatne znakowanie rowerów. Policjanci zapraszają wszystkich rowerzystów z terenu powiatu piaseczyńskiego. Komisariat Policji znajduje się przy ul. Gminnej Rady Narodowej 62 w Lesznowoli. Zapraszamy na znakowanie rowerów!

OZNAKUJ SWÓJ ROWER

Akcja znakowania rowerów, ma na celu ograniczenie kradzieży jednośladów, do których dochodzi także poza sezonem, kiedy właściciele umieszczają je w piwnicach lub garażach. Oznakowanie roweru, pozwala na szybką identyfikację utraconych rowerów i ich części. Kryteria jakie trzeba spełnić, aby oznakować rower: pełnoletniość, dowód tożsamości (dzieci przychodzą w obecności pełnoletniego opiekuna), dowód zakupu roweru (jeżeli posiadamy). Nie daj szans złodziejowi i oznakuj swój rower!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje24 kwietnia 2008, 00:00,

Pożar kamienicy przy Nadarzyńskiej w centrum Piaseczna