Informacje18 kwietnia 2008, 00:00,

OZNAKUJ swój ROWER w Komisariacie Policji Konstancin

Komenda Powiatowa Policji Piaseczno kpppiaseczno.policja.waw.pl poinformowała, że w sobotę 19 kwietnia 2008 roku, w godzinach od 11:00 do 14:00 w Komisariacie Policji w Konstancinie-Jeziornie, odbędzie się bezpłatne znakowanie rowerów. Policjanci zapraszają wszystkich rowerzystów z terenu powiatu piaseczyńskiego. Komisariat Policji znajduje się przy ul. Polna 1 w Konstancinie. Serdecznie zapraszamy na znakowanie rowerów!

OZNAKUJ SWÓJ ROWER

Akcja znakowania rowerów, ma na celu ograniczenie kradzieży jednośladów, do których dochodzi także poza sezonem, kiedy właściciele umieszczają je w piwnicach lub garażach. Oznakowanie roweru, pozwala na szybką identyfikację utraconych rowerów i ich części. Kryteria jakie trzeba spełnić, aby oznakować rower: pełnoletniość, dowód tożsamości (dzieci przychodzą w obecności pełnoletniego opiekuna), dowód zakupu roweru (jeżeli posiadamy). Nie daj szans złodziejowi i oznakuj swój rower!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Konstancin

Informacje18 kwietnia 2008, 00:00,

Światowy Dzień Ziemi Sprzątanie Lasu - Gmina Lesznowola

Urząd Gminy Lesznowola oraz firma Vet-Trade przy wsparciu: Mazowieckiego Związku Pracodawców Gminy Lesznowola MZPGL, Nadleśnictwa Chojnów, Stowarzyszenia Dobra Wola, OSP oraz Policji organizują 18-19 kwietnia 2008 roku, akcję pod hasłem: SPRZ¡TANIE LASU. Z uwagi na szerokie połacie leśne Gminy Lesznowola, impreza i sprzątanie lasu potrwa dwa dni. Wspólna akcja Sprzątanie Lasu i dbania o czystość środowiska, ma na celu promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie.

Światowy Dzień Ziemi Sprzątanie Lasu na terenie Gminy Lesznowola

Sprzątanie Lasu na terenie Gminy Lesznowola: w piątek, 18 kwietnia 2008 roku ZS Lesznowola oraz ZS £azy w liczbie bliskiej 400 osób zgłosiło chęć uczestnictwa w tym szczytnym celu. Szkołom wyznaczono 3 zanieczyszczone sektory obszarów leśnych. Sprzątanie potrwa od godziny 10:00 do 12:00, a uwieńczone zostanie wspólnym grillowaniem. W sobotę, 19 kwietnia 2008 roku, organizatorzy zapraszają całe rodziny, z którymi spotkają się o godzinie 10:00 przy pomniku: Pamięci Rozstrzelanych Więźniów Pawiaka. Tam też rozdane zostaną worki i rękawice. Sprzątanie trzech wyznaczonych sektorów pod przewodnictwem leśniczego oraz pracowników firmy Vet-Trade potrwa do godziny 12:00. Od godz. 12:00 na polanie rozpacznie się piknik, który potrwa do godz. 14:00. Jak zapewniają organizatorzy - tegoroczna rodzinna akcja SPRZ¡TANIA LASU, będzie obfitować w atrakcje. Specjalnie na ten dzień przygotowane zostały pokazy OSP oraz konkursy. Imprezę zakończy wspólne sadzenie DRZEWKA PRZYJA¬NI. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji Sprzątanie Lasu w Lesznowoli.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Lesznowola
Tematy:Lesznowola