Informacje29 stycznia 2009, 00:00,

Otwierają Klub Rekreacyjno Sportowy Tuan Club Józefosław

Klub Rekreacyjno Sportowy TUAN CLUB serdecznie zaprasza na otwarcie klubu, które odbędzie się w najbliższą sobotę 31 stycznia 2009 roku, w godzinach 9:00-21:00. Klub znajduje się przy ul. Geodetów 23e w Józefosławiu. Podczas sobotniego otwarcia, będzie można zapoznać się z szeroką gamą zajęć oraz całą ofertą Tuan Club, gdzie znaleźć można m.in.: tenis, squash, siłownia, fitness, basen, SPA, club bar oraz inne. Pełna oferta Tuan Club w Józefosławiu, dostępna jest na stronie internetowej: www.tuan.pl

Klub Rekreacyjno Sportowy Tuan Club Józefosław

Właściciele Klubu Rekreacyjno Sportowego Tuan Club, pamiętają o wypełnionej przez mieszkańców ankiecie, o której pisaliśmy w informacji: prośba o wypełnienie ankiety Tuan Club i jednocześnie zapraszają na bezpłatną godzinę zajęć z fitnessu, tańca oraz siłowni. Zaproszenie można wykorzystać od soboty 31 stycznia do 28 lutego 2009 roku. Aby skorzystać z tych zajęć, należy poinformować o tym wcześniej telefonicznie: (022) 380-21-32 lub (022) 380-21-35 lub mailem: recepcja@tuan.pl

Tuan Club

ul. Geodetów 23e, Józefosław
tel.: (022) 380-21-32 lub 380-21-35
e-mail: club@tuan.pl
strona: www.tuanclub.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:

Informacje29 stycznia 2009, 00:00,

Jasełka w Przedszkolu Publicznym Nr 9 w Piasecznie

Dnia 8 stycznia 2009 w Przedszkolu Nr 9 przy ulicy Przesmyckiego w Piasecznie, odbyły się Jasełka wykonane przez dzieci z grupy najstarszej (zerówka). Przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności słowno - muzyczne przed licznie zgromadzonym audytorium, zaproszono również wielu Gości: Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, Dyrektora Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Piasecznie, Dyrektora Zespołu Szkół Administracyjno – Ekonomicznych w Piasecznie i innych.

Jasełka w Przedszkolu Nr 9 w Piasecznie     Jasełka w Przedszkolu Nr 9 w Piasecznie
kliknij, aby powiększyć zdjęcia z Jasełek w Przedszkolu Nr 9

W przygotowaniu inscenizacji i dekoracji zaangażowani byli pracownicy przedszkola wraz z Rodzicami. "Role" odgrywane przez dzieci były bogate w treści religijne, nawiązywały do czasów współczesnych, zachęcały wszystkich do refleksji nad tajemnicą narodzenia. Był to czas "zatrzymania się na chwilę" i radosnego kolędowania. Po obejrzeniu nie brakowało braw i wzruszeń. Uroczystość ta była również okazją do zbiórki pieniędzy na "Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy", zebraliśmy 360 złotych. Wspólnie spędzony czas zachęcił nas do kontynuowania takich uroczystości w przyszłości w przedszkolu. Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości w naszym przedszkolu.
autor/źródło: Przedszkole Publiczne Nr 9 ul. Przesmyckiego 100/101 - Piaseczno