Informacje27 czerwca 2008, 00:00,

OTWARTY TURNIEJ £UCZNICZY NA ZAMKU W CZERSKU

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają do Zamku w Czersku na I OTWARTY TURNIEJ £UCZNICZY. Turniej w Czersku odbędzie się w najbliższy weekend, w dniach 28-29 czerwca 2008 roku, w godzinach od 11:00 do 16:00. Pod opieką rycerzy i łuczników, każdy będzie mógł sprawdzić jak celne ma oko i pewną rękę w strzelaniu z łuku i kuszy do celu. Dla najlepszych zawodników przewidziane zostały nagrody.

TURNIEJ £UCZNICZY NA ZAMKU W CZERSKU

Turniej £uczniczy na Zamku w Czersku: w sobotę i niedziele, rywalizacja gości odwiedzających dawną stolicę Mazowsza i towarzyszące temu pokazy rzemiosł średniowiecznych i walk rycerskich, ożywią mury starego zamczyska. Organizatorzy zapraszają do odwiedzenia imprezy i nie unikanie czekających na Was wyzwań, które na pewno dostarczą wszystkim miłych wrażeń. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców oraz gości z okolic na I otwarty Turniej £uczniczy w Czersku.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Góra Kalwaria Czersk

Informacje24 czerwca 2008, 00:00,

Jest nowe miejsce spotkań Klubu Rodziców Piaseczno

Członkowie Klubu Rodziców z Grupy Zabawowej Piaseczno informują, że dzięki uprzejmości księdza Proboszcza z kościoła Św. Anny w Piasecznie mają możliwość korzystania z sali w Domu Parafialnym przy Plac Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Sala spotkań znajduje się, na pierwszym piętrze po lewej stronie, wejście przez kancelarię parafialną, sala nr 2. Spotkania odbywają się tak jak dawniej, w każdy wtorek w godzinach od 10:00 do 12:00. Klub Rodziców z Piaseczna, przewiduje również spotkania w czasie wakacji. Wszystkich rodziców z małymi dziećmi serdecznie zapraszają!

W nawiązaniu do tej informacji przypominamy, że w maju 2008 roku Klub Rodziców poszukiwał nowej sali na spotkania dzieci i rodziców z Piaseczna: poszukiwania nowej sali na spotkania. Korzystając z okazji, zapraszam do rozmowy na forum e-mieszkańców powiatu piaseczyńskiego w wątku: Grupa Zabawowa Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno