Informacje11 października 2015, 12:00,

Otwarty Bieg Papieski w Habdzinie

W niedzielę 11 października 2015 roku zapraszamy do Habdzina na Otwarty Bieg Papieski. Sportowych emocji na pewno nie zabraknie. Uczestnicy będą rywalizować na dystansie 4 kilometrów. Uroczystość upamiętniającą postać wielkiego Polaka rozpocznie o godz. 13.00 msza święta. Tuż po nabożeństwie, o godz. 14.30, wystartuje IX Otwarty Bieg Papieski (zapisy będą prowadzone od już godz. 12.00). Uczestnicy będą rywalizować na dystansie 4 kilometrów. Zwycięzców sportowych zmagań poznamy ok. godz. 15.30.

Tego dnia atrakcji będzie znacznie więcej. Czekają m.in. występy artystyczne "Melodie cygańskie". Rozstrzygnięty zostanie również konkurs na najładniejszą "Papieską dekorację domostwa". Coroczną imprezę zakończy Apel Papieski, po którym zostanie odśpiewana "Barka", ulubiona piosenka św. Jana Pawła II. Na IX Otwarty Bieg Papieski zapraszają: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie, sołectwo Habdzin, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, parafia św. Józefa oraz DEM'a.