Informacje24 lutego 2017, 13:00,

Otwarty bal karnawałowy dla dzieci w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


24 lutego 2017 roku o godz. 13.00 odbędzie się otwarty bal karnawałowy dla dzieci. Wstęp wolny. Miejsce: filia GOK Lesznowola, Mysiadło ul. Topolowa 2

OTWARTY BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W MYSIADLE

Serdecznie zapraszamy dzieci na uroczyste zakończenie ferii zimowych. Z tej oto okazji organizujemy otwarty BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI, który odbędzie się w najbliższy piątek 24.02.2017 r. o godz. 13.00 w filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy ul. Topolowej 2. Wstęp wolny, bez zapisów. Mile widziane bajkowe przebrania. Prosimy zaopatrzyć dzieci w wygodne obuwie zmienne.

OTWARTY BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W MYSIADLE

Podczas zabawy proponujemy dla dzieci wiele ciekawych atrakcji: występ cyrkowo-komiczny, krótki teatr klauna Freda, wspólne śpiewanki, pokaz iluzji, a także konkursy, animacje, no i oczywiście tańce, hulanki, swawole!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 lutego 2017, 19:30,

MISTER ENIGMA W TARCZYNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 lutego 2017 roku o godz. 19.30 Teatr Podaj Dalej zaprasza na spektakl MISTER ENIGMA. Miejsce: GOK Tarczyn przy ul. J. Stępkowskiego 17. Zapraszamy!

MISTER ENIGMA W TARCZYNIE

MISTER ENIGMA to przewrotna komedia o tym, jak bardzo jesteśmy bezradni, gdy brakuje nam miłości. Bohaterowie sztuki to Karina -.trzydziestolatka z bujną fantazją, zafascynowana plastikowym światem celebrytów, która próbuje rozkręcić swoją firmę projektującą ubranka dla psów oraz Norbert -.porzucony przez żonę, pięćdziesięcioletni szef kuchni jednej z najlepszych restauracji w Warszawie. Ich pierwsze biznesowe spotkanie staje się niespodziewanie początkiem burzliwej przyjaźni. Karina chce dzięki Norbertowi dostać się do świata, którego on jest reprezentantem, a w ramach wdzięczności pragnie pomóc Norbertowi odzyskać radość życia. Czy metamorfoza, którą przejdą oboje pomoże osiągnąć im upragnione szczęście? Czy zakładanie masek pomaga nam w znalezieniu prawdziwej miłości? Sztuka zaprasza widza do refleksji dotyczącej szukania własnej drogi oraz niejednoznacznych motywacji, które kierują życiem każdego człowieka. Aktorzy odsłaniają kulisy świata tak bliskiego, że pozwala to na ujrzenie samych siebie w jego odbiciu.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie