Informacje5 marca 2016, 15:00,

Otwarte spotkanie KOD Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Grupa lokalna KOD Piaseczno zaprasza na spotkanie mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, które odbędzie się w sobotę 5 marca 2016 roku o godz. 15. Miejsce: Sala Konferencyjna ul. Puławska 45 B w Piasecznie. Ze względu na ograniczoną powierzchnię, w spotkaniu może wziąć udział do 200 osób. Zapraszamy serdecznie do udziału!

OTWARTE SPOTKANIE KOD PIASECZNO

Porozmawiamy o świadomym obywatelu, kim jest i co może. O prawie, wolności i demokracji oraz o Komitecie Obrony Demokracji. Tematem rozmów będzie: współpraca mieszkańców z samorządami lokalnymi, proponowany podział województwa mazowieckiego, budżet partycypacyjny, proponowane podwyższenie kwoty wolnej od podatki. Gośćmi spotkania będą: prof. Stanisław Faliński – politolog, historyk, samorządowiec; Mateusz Kijowski – lider i założyciel Komitetu Obrony Demokracji; Jarosław Kurski – publicysta, pierwszy zastępca redaktora naczelnego „Gazety Wyborczej”; Waldemar Kosakowski - samorządowiec.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 marca 2016, 21:36,

Podejrzewani o kradzież z magazynu sklepowego w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie prowadzą działania zmierzające do zidentyfikowania i zatrzymania sprawców kradzieży do której doszło w jednym z supermarketów w Tarczynie. Czterech mężczyzn z magazynu sklepowego wyniosło towar i przez nikogo niezauważeni odjechali w nieznanym kierunku. Osoby rozpoznające publikowane zdjęcia lub mogące pomóc w zidentyfikowaniu sprawców proszone są o pilny kontakt z policją.

PODEJRZEWANI O KRADZIEŻ Z MAGAZYNU SKLEPOWEGO W TARCZYNIE

W dniu 15 lutego br., o godzinie 18.35 do supermarketu znajdującego się przy ulicy Grójeckiej w Tarczynie, weszło dwóch mężczyzn, których zdjęcia publikujemy. Mężczyźni Ci wraz z dwoma innymi są podejrzewani o dokonanie kradzieży towarów typu AGD i innych na sumę kilkunastu tysięcy złotych.

Sprawcy wykorzystując nieuwagę oraz zajęcia pracowników weszli do magazynu, skąd przez kilkanaście minut wynosili różnego rodzaju towary. Następnie skradzione rzeczy spakowali do granatowego forda modeno, którym jeden z mężczyzn podjechał pod samą rampę magazynową.

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

PODEJRZEWANI O KRADZIEŻ Z MAGAZYNU SKLEPOWEGO W TARCZYNIE

Policjanci z wydziału kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie zajmujący się tą sprawą zwracają się do osób mogących pomóc w identyfikacji tych mężczyzn, lub posiadających wiedzę dotyczącą tej sprawy o pilny kontakt.

Informację można przekazywać telefonicznie pod numerem 22 756 7018 lub mailowo na adres podany na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie tj. oficer.prasowy.piaseczno@ksp.policja.gov.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie