Informacje10 września 2007, 00:00,

Otwarte Mistrzostwa w Szachach - Chylice 2007

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego piaseczno.pl zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Parafii Pod Wezwaniem Św. Urszuli Ledóchowskiej w Szachach. Mistrzostwa w Szachach rozegrane zostaną w dniach 6-7 października 2007 roku, w Zespole Szkół w Chylicach, przy ulicy Dworskiej 2. Rozgrywki odbędą się zgodnie z przepisami kodeksu szachowego. W Otwartych Mistrzostwach w Szachach przewidziane zostały cenne nagrody na łączną kwotę 2900 zł.

Zgłoszenia do turnieju z podaniem imienia, nazwiska, daty urodzenia, rankingu są przyjmowane do dnia 4 października 2007 r. pod nr 022 756 41 25 (sekretariat szkoły godz. 9-13), 0-22 754 09 75 Dariusz Różycki (zgłasza się lecznica dla zwierząt) e-mail: drdr@autograf.pl lub przez stronę www.szachylice.mzszach.net. Wpisowe: dla dorosłych 25 zł, dla dzieci, młodzieży i seniorów (od 65 roku życia) 15 zł. Wpisowe dla zgłaszających udział dopiero w dniu zawodów jest o 10 zł wyższe. Zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa w Szachach do Chylic.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Chylice

Informacje10 września 2007, 00:00,

Piaseczno poświęcenia krzyża i tablic ku czci Jana Pawła II

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno piaseczno.eu informuje, że w najbliższą sobotę 15 września 2007 roku, odbędzie się uroczystość poświęcenia krzyża i tablic ku czci Sługi Bożego Jana Pawła II. Dziesięciometrowy krzyż, usytuowany jest na skwerze u zbiegu ulicy Puławskiej i Jana Pawła II w Piasecznie.

Uroczystość poświęcenia krzyża i tablic ku czci Sługi Bożego Jana Pawła II, rozpocznie się o godzinie 18:00 mszą świętą w kościele św. Anny. Po mszy, o godzinie 19:30, nastąpi przejście procesjonalne na plac przed budynkiem parafialnym, gdzie nastąpi poświęcenie krzyża oraz tablic z cytatami z nauk Ojca Świętego. Zapraszamy mieszkańców Piaseczna na sobotnie uroczystości.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno