Informacje23 kwietnia 2009, 00:00,

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Pływaniu

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno oraz Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego serdecznie zapraszają na VIII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Pływaniu, które odbędą się w dniach 25 i 26 kwietnia 2009 roku na pływalni GOSiR w Piasecznie. Zawody rozpoczynać się będą o godz. 10:00. W czasie mistrzostw rozegranych zostanie 20 konkurencji w stylach dowolnym, klasycznym, motylkowym, zmiennym i grzbietowym kobiet i mężczyzn. Zawody rozgrywane będą w dwóch grupach wiekowych: I - rok urodzenia 95 i starsi, oraz II - rok urodzenia 96 i młodsi. Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli nagrody. Za miejsca I - VI w każdej grupie wręczone zostaną dyplomy, a za miejsca I - III medale. Przewidziane są także nagrody rzeczowe i trofea sportowe.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje23 kwietnia 2009, 00:00,

Impreza Integracja Rewelacja II w Klubie Kino Piaseczno

Klub Kino Piaseczno zaprasza na imprezę INTEGRACJA REWELACJA vol. 2, która odbędzie się 25 kwietnia 2009 roku, od godziny 21:00 w Klubie Kino w Piasecznie. W ubiegłym roku, impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży szkół średnich! Wejście na imprezę: 10 zł. WEJŚCIE OD ROCZNIKA 92' Serdecznie zapraszamy na imprezę Integracja Rewelacja do Klubu Kino w Piasecznie!

Impreza Integracja Rewelacja w Klubie Kino Piaseczno

Impreza Integracja Rewelacja w piaseczyńskim Klubie Kino, to najlepsza impreza dla najlepszych szkół średnich w powiecie piaseczyńskim. Podczas sobotniej imprezy Integracja Rewelacja, zagra MARTIN ROSA. Celem imprezy jest integracja! KAżDY musi dobrze podsumować ten rok szkolny! Klub Kino znajduje się, przy ulicy Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 przystanek Kolejka Piaseczyńska. Zapraszamy na imprezę Integracja Rewelacja II w Klubie Kino Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno