Informacje23 kwietnia 2009, 00:00,

Otwarte Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Pływaniu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno oraz Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego serdecznie zapraszają na VIII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego w Pływaniu, które odbędą się w dniach 25 i 26 kwietnia 2009 roku na pływalni GOSiR w Piasecznie. Zawody rozpoczynać się będą o godz. 10:00. W czasie mistrzostw rozegranych zostanie 20 konkurencji w stylach dowolnym, klasycznym, motylkowym, zmiennym i grzbietowym kobiet i mężczyzn. Zawody rozgrywane będą w dwóch grupach wiekowych: I - rok urodzenia 95 i starsi, oraz II - rok urodzenia 96 i młodsi. Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli nagrody. Za miejsca I - VI w każdej grupie wręczone zostaną dyplomy, a za miejsca I - III medale. Przewidziane są także nagrody rzeczowe i trofea sportowe.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje23 kwietnia 2009, 00:00,

Impreza Integracja Rewelacja II w Klubie Kino Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Kino Piaseczno zaprasza na imprezę INTEGRACJA REWELACJA vol. 2, która odbędzie się 25 kwietnia 2009 roku, od godziny 21:00 w Klubie Kino w Piasecznie. W ubiegłym roku, impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży szkół średnich! Wejście na imprezę: 10 zł. WEJŚCIE OD ROCZNIKA 92' Serdecznie zapraszamy na imprezę Integracja Rewelacja do Klubu Kino w Piasecznie!

Impreza Integracja Rewelacja w Klubie Kino Piaseczno

Impreza Integracja Rewelacja w piaseczyńskim Klubie Kino, to najlepsza impreza dla najlepszych szkół średnich w powiecie piaseczyńskim. Podczas sobotniej imprezy Integracja Rewelacja, zagra MARTIN ROSA. Celem imprezy jest integracja! KAżDY musi dobrze podsumować ten rok szkolny! Klub Kino znajduje się, przy ulicy Sienkiewicza 11 w Piasecznie. Dojazd do Klubu Kino: autobusem 727 przystanek Kolejka Piaseczyńska. Zapraszamy na imprezę Integracja Rewelacja II w Klubie Kino Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie