Informacje2 maja 2007, 00:00,

Otwarte Mistrzostwa Konstancina w Szachach Szybkich

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie - Jeziornej zaprasza na IV Otwarte Mistrzostwa Konstancina - Jeziorny w szachach szybkich (P-15) o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Mistrzostwa Konstancina w Szachach odbędą się w czwartek 3 maja 2007 roku (weekend majowy), o godzinie 10:00 w hali GOSiR, przy ulicy żeromskiego 15.

Otwarte Mistrzostwa Konstancina w Szachach Szybkich

IV Otwarte Mistrzostwa Konstancina w Szachach Szybkich odbywać się będą w kategoriach: dzieci do lat 12, oraz osoby powyżej 12 roku życia. System gry w szachy: Szwajcarski Kontrolowany (9 rund) w tempie 15 minut dla zawodnika. Mistrzostwa w Konstancinie sędziuje: Stanisław Turlej (sędzia klasy państwowej). Organizatorzy mistrzostw przewidzieli nagrody dla pierwszych sześciu miejsc. Serdecznie zapraszamy. ¬ródło informacji: www.konstancinjeziorna.pl (współpracują z nami)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje3 maja 2007, 00:00,

Imprezy 3 majowe w powiecie piaseczyńskim

Uchwalenie Konstytucji 3 Maja przez Sejm Wielki w 1791 roku to jedna z najpiękniejszych kart w historii Polski. W powiecie piaseczyńskim, a przede wszystkim w Piasecznie i Górze Kalwarii organizowane są dzisiaj 3 maja 2007 roku imprezy i spotkania dotyczące rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

O obchodach i spotkaniach związanych z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszym regionie, już wspominaliśmy w naszym serwisie. W związku z dzisiejszym dniem przypominamy zainteresowanym osobom informacje powiązane tematycznie:
- Piaseczno: obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja (2007-04-23)
- Rocznica Konstytucji 3-go Maja w Górze Kalwarii (2007-04-28)
- Informacje uzupełniające na temat imprezy 3-majowej (2007-04-28)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy: