Informacje5 stycznia 2010, 00:00,

Otwarte lodowisko na Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii

Miłośników łyżwiarstwa serdecznie zapraszamy do skorzystania z lodowiska, które znajduje się na terenie stadionu miejskiego w Górze Kalwarii (ul. Wojska Polskiego 44). Czynne jest codziennie w godz. od 8.00 do 21.00. Niestety na terenie obiektu nie ma wypożyczalni sprzętu sportowego. Korzystający z lodowiska ponoszą ryzyko związane z amatorskim uprawianiem łyżwiarstwa. W związku z tym prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności. Wstęp na obiekt bezpłatny! Informacja pochodzi ze strony Urzędu Miasta i Gminy Góra Kalwaria www.gorakalwaria.pl Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, do korzystania z lodowiska w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje7 stycznia 2010, 00:00,

10 stycznia zapraszamy na Konstanciński Finał WOŚP

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Urząd Miasta i Gminy, Konstanciński Dom Kultury i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na konstanciński Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 10 stycznia 2010 r. w Hali GOSiR oraz w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym. XVIII Finał WOŚP: Po raz drugi gramy dla dzieci z chorobami onkologicznymi. Przed nami XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w niedzielę 10 stycznia 2010. Pieniądze do puszek będzie zbierać w naszym mieście wielu wolontariuszy. Zapraszamy serdecznie do czynnego udziału w programie artystyczno - sportowym.

Konstanciński Finał WOŚP

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji
start godz. 11.00 (www.gosir-konstancin.pl)
- Grand Prix Konstancina w Tenisie Stołowym