Informacje22 maja 2010, 00:00,

Otwarcie sklepu sportowego Decatholn zostało przełożone

Z powodu braków proceduralnych, planowane na piątek (21 maja 2010 roku) otwarcie Decathlonu w Piasecznie zostało przełożone. Największy sklep sportowy w tej części Europy nie został niestety otwarty. Jak się okazuje nie otrzymał jednego, wymaganego zaświadczenia, które uniemożliwiło otwarcie obiektu. - W imieniu spółki przepraszam naszych klientów - mówi Bartosz Grabowski z Decathlonu. Decathlon Piaseczno ma zostać oddany do użytku już wkrótce. ¬ródło: Gazeta Wyborcza Stołeczna

Decatholn
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje22 maja 2010, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego Zdjęcie Miesiąca Maj 2010

20 maja 2010 roku, zakończyło się głosowanie w trzeciej edycji konkursu fotograficznego na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Wybraliśmy 3 najciekawsze zdjęcia, z czego jedno z nich otrzymało tytuł ZDJęCIE MIESI¡CA MAJ 2010. Serdecznie gratulujemy Piotrkowi, a także Markowi i Krzysztofowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

Ze Starym Miastem w tle
MIEJSCE 1 - Ze Starym Miastem w tle.
Autor: fotomigawka (Piotr)

Kilka słów o ekologii
MIEJSCE 2 - Kilka słów o ekologii.
Autor: Amon (Marek)

Ostatnie pożegnanie
MIEJSCE 3 - Ostatnie pożegnanie.
Autor: Krzysztof Tarchalski (Krzysztof)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, możecie zapoznać się wątku: głosowanie na Zdjęcie Miesiąca Maj 2010. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego, a kolejna edycja już w czerwcu. Wkrótce rozpoczyna się również przyjmowanie zdjęć do kolejnego konkursu tematycznego. Robisz zdjęcia? Przyłącz się do zabawy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy: