Informacje2 kwietnia 2016, 12:00,

Otwarcie sezonu motocyklowego 2016 w Starej Iwicznej

2 kwietnia 2016 roku o godzinie 12:00 odbędzie się otwarcie sezonu motocyklowego 2016. Miejsce: Stara Iwiczna, parafia p.w. Zesłania Ducha Świętego ul.Słoneczna 7/9. Jak co roku serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą otwierającą sezon motocyklowy! Uroczystości rozpoczniemy punktualnie w samo południe od polowej Mszy Świętej, po której zapraszamy na grilla i spotkanie w serdecznym gronie. Przygotowujcie już motocykle, namawiajcie znajomych. Mile widziane są wszelkie pojemności, typy i roczniki. Dla każdego znajdzie się miejsce! Tych którzy chcą nas wspomóc przy organizacji spotkania zapraszamy już od 9:00.

OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2016

wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1573726376281945/

Informacje3 kwietnia 2016, 08:00,

Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition Piaseczno Open 2016

3 kwietnia 2016 roku w Piasecznie odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition Piaseczno Open 2016. W rywalizacji będą brały udział dzieci najmłodsze, walcząc w turnieju na piankowe pałki. Kadeci młodsi i starsi, zmierzą się w pointfightingu i light cotact. Zawody odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

POINTFIGHTING ELITE CUP ALFA AKTIV EDITION PIASECZNO OPEN 2016

W tym roku pierwszy raz przy okazji zawodów odbędzie się seniorski turniej: POINTFIGHTING ELITE CUP - ALFA-AKTIV EDITION, w którym zobaczymy najlepszych Polskich pointfighterów w walce o puchar dla najlepszego zawodnika. Jest to pierwszy taki turniej w Polsce, w którym kickboxerzy rywalizują w pointfightingu, bez podziału na kategorie wagowe. W turnieju weźmie udział 8 mężczyzn i 4 kobiety, w walce kobiet zobaczymy Dorotę Godzinę w pożegnalnym starcie w formule pointfighting. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic na turniej, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji , wstęp na zawody jest bezpłatny.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition w Piasecznie

Do rywalizacji o miano najlepszej pointfighterki w Polsce bez podziału na kategorie wagowe przystąpią:
1. Dorota Godzina - była Mistrzyni Europy point, wielokrotna MP
2. Malwina Strzelecka - aktualna Mistrzyni Polski
3. Agnieszka Smolak - v-ce Mistrzyni Polski
4. Julia Bonder - Mistrzyni Polski jun.

Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition w Piasecznie

Losowanie walk odbędzie się 1 kwietnia w siedzibie PZK-b.W turnieju ze względu na to, iż pierwsza edycja odbywa się w Piasecznie zdecydowała się wystąpić Dorota Godzina dla której będzie to pożegnalny start w tej formule.

Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition w Piasecznie

W turnieju męskim Pointfighting Elite Cup walczą:
1. Bartosz Baczyński - medalista Mistrzostw Świata 63 kg
2. Rafał Karcz - Mistrz Polski 57 kg