Informacje1 maja 2015, 10:00,

Otwarcie Sezonu 2015 w Ośrodku Wisła w Zalesiu Górnym

1-3 maja 2015 roku odbędzie się Otwarcie Sezonu 2015 w Ośrodku Wisła w Zalesiu Górnym. Organizatorzy zapraszają mieszkańców okolic z całą rodziną i znajomymi, czeka na was mnóstwo atrakcji między innymi: pokazy na wakeboardzie, grill&chill, rowerki wodne, kajaki natomiast o jeszcze lepszy nastrój zadbają dj-e. Miejsce: Ośrodek Wisła ul. Wczasowa 1, Zalesie Górne. Zapraszamy na Otwarcie Sezonu 2015.

Otwarcie Sezonu 2015 w Ośrodku Wisła w Zalesiu Górnym

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1155&start=45
Popularny: 700 odsłonInformacje29 kwietnia 2015, 17:59,

Barbara Rudzińska-Mękal - nowy Prezes PWiK Piaseczno

Rada Nadzorcza spółki PWiK powołała Barbarę Rudzińską-Mękal, dotychczasową wiceprezes, na stanowisko prezesa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie. Ze stanowisk odwołani zostali dotychczasowy prezes Leszek Prawucki oraz wiceprezes Robert Latawiec. Zmiany w zarządzie związane są z trwającą kontrolą, która wykazała nieprawidłowości w spółce.

Barbara Rudzińska-Mękal - nowy Prezes PWiK Piaseczno

Anonimowy, 16 lipca 2019
Osoba niekompetentna, nie umiejętnie zarządzająca kadrą-pomyłka!!!
Anonimowy, 16 lipca 2019
Czy Janek umie tylko krytykować napisz jaki ty jesteś uczciwy dla siebie i dla innych. Twój cień
Anonimowy, 16 lipca 2019
Ta Pani nie należy do osób, które znają się na zarządzaniu kluczowymi dla miasta !!!! Po przyjeździe z głębokiej lubelskiej prowincji pracowała w NFOŚiGW lecz tam żadnych sukcesów nie odniosła i wykopali ją z hukiem. Załapała się dzięki koneksjom politycznym na ten stołek, zobaczymy z jakim efektem, umie tylko dużo gadać i czarować ludzi swoją niby uczciwą twarzyczką. Janek