Informacje29 sierpnia 2015, 15:00,

Otwarcie placu zabaw i piknik rodzinny w Werdunie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Urząd Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na otwarcie placu zabaw oraz piknik rodzinny w Werdunie, który odbędzie się 29 sierpnia 2015 roku o godz. 15.00. Atrakcje: malowanie buziek, zamki dmuchane, wata cukrowa, grill, muzyka, rodzinne zawody sportowe, gry i zabawy z nagrodami dla dzieci.

Otwarcie placu zabaw i piknik rodzinny w Werdunie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=21&t=11370
Informacje28 sierpnia 2015, 19:00,

Natalia Przybysz wystąpi w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W ramach akcji Rynek Muzyczny, zapraszamy w najbliższy piątek 28 sierpnia 2015 roku na koncert Natalii Przybysz. Występ odbędzie się na scenie plenerowej na miejskim rynku o godz. 19.00. Wstęp wolny! Zapraszamy na koncert na Placu Piłsudskiego w Piasecznie.

Natalia Przybysz

Natalia Przybysz to właścicielka jednego z najlepszych głosów w Polsce, czarodziejka dźwięków – NATU! Na zakończenie wakacji, zwieńczenie cyklu Rynek Muzyczny – Natalia Przybysz z zespołem! Dla Natalii Natu Przybysz punktem wyjścia do pracy nad nową płytą była piosenka „Niebieski” z ostatniego wydawnictwa pt. „Kozmic Blues Tribute to Janis Joplin”. Artystka kontynuuje, więc przygodę z bluesem i klimatem rocka z lat 60. – Spotkanie z piosenkami Janis dało mi szansę doświadczenia żywiołu ognia, którego nie chcę już nigdy utracić. Zrozumiałam, że chcę śpiewać o trudnych stronach życia, że prawda ma moc.

Piosenki, które teraz piszę są bardzo osobiste, czasem nawet dramatyczne, pisane pod wpływem silnych przeżyć i refleksji – mówi Natalia Przybysz, która jest też autorką wszystkich tekstów do nowej płyty. Nad produkcją muzyczną pracowała z Jurkiem Zagórskim, gitarzystą z zespołu. Album pt. „Prąd” został wydany nakładem Warner Music Poland 17 listopada 2014 roku. Skład: Natalia Przybysz – wokal, Jurek Zagórski – gitara, Mateusz Waśkiewicz – gitara, Filip Jurczyszyn – bas, Hubert Zemler – perkusja. Zapraszamy na koncert Natalii Przybysz.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11179

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie