Informacje17 grudnia 2007, 00:00,

Otwarcie nowej siedziby Komisariatu Policji w Konstancinie

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie mł.insp. Czesław Leicht, serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców i przedstawicieli firm, na uroczystość otwarcia nowej siedziby Komisariatu Policji w Konstancinie Jeziornie. Otwarcie odbędzie się w środę 19 grudnia 2007 roku, o godzinie 13:.00 przy ul. Ogrodowej 3.

Już 19 grudnia policjanci z Komisariatu w Konstancinie Jeziornie rozpoczną służbę w nowej siedzibie przy ulicy Ogrodowej 3. Policjanci po wielu latach pracy w niezwykle trudnych warunkach, stopniowo przenosić się będą do nowej siedziby, której wyposażenie będzie spełniało standardy obiektu policyjnego. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin-Jeziorna

Informacje18 grudnia 2007, 00:00,

Spotkanie opłatkowe dla Seniorów w Nowej Iwicznej

Radni, Sołtysi Rady Sołeckie Nowej Iwicznej i Mysiadła oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zapraszają Seniorów na wspólne spotkanie opłatkowe, które odbędzie się 28 grudnia 2007 roku, o godzinie 16:00 w szkole Zespół Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej. W programie spotkania opłatkowego będzie: wspólne kolędowanie z zespołem Mikroklimat, spotkanie z aktorką Ewą Decówną a także ciepły poczęstunek. Serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe w Nowej Iwicznej (plakat.doc).
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola