Informacje10 grudnia 2016, 16:00,

Otwarcie lodowiska w Lesznowoli


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy wszystkich wielbicieli lodowej tafli na lodowisko do Lesznowoli. Wszystko jest już prawie gotowe na przyjęcie miłośników łyżew w każdym wieku. Uroczyste otwarcie lodowiska odbędzie się 10 grudnia 2016 roku o godz. 16.00 na stadionie w Lesznowoli (ul. Szkolna 6). Poniżej przedstawiamy godziny otwarcia oraz ceny biletów.

OTWARCIE LODOWISKA W LESZNOWOLI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje10 grudnia 2016, 17:00,

IX Festiwal Poezji Śpiewanej Sztukatorzy w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 grudnia 2016 roku od godz. 17:00 Zalesie Górne znów zasłucha się w dźwiękach poezji za sprawą IX Festiwalu Poezji Śpiewanej "Sztukatorzy". Festiwal odbędzie się w Zespole Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym, ul. Sarenki 20. Wstęp wolny.

IX FESTIWAL POEZJI ŚPIEWANEJ SZTUKATORZY W ZALESIU GÓRNYM
Czym ten festiwal różni się od innych? Przede wszystkim swoją formułą i społecznym zaangażowaniem mieszkańców w przygotowania. Nie jest kierowany do zawodowych muzyków, tylko do amatorów kochających poezję i śpiew. Festiwal "Sztukatorzy" od lat cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników muzyki. Składa się z dwóch części - najpierw uczestnicy pod okiem muzyków i instruktorów śpiewu ćwiczą wybrane przez siebie utwory z nurtu poezji śpiewanej, następnie prezentują je podczas koncertu finałowego. Oceniani są przez jury i publiczność. Do występu przygotowuje się 24 wykonawców pod okiem zawodowych muzyków. W każdej z kategorii wiekowej przyznane zostaną nagrody. Poetyckie piosenki ze świetnym tekstem i akompaniamentem oraz rozchodzący się po sali zapach domowego ciasta i herbaty tworzą niezapomnianą atmosferę.

FESTIWAL POEZJI ŚPIEWANEJ SZTUKATORZY W ZALESIU GÓRNYM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie