Informacje7 listopada 2014, 20:00,

Otwarcie Klubu Mono w Piasecznie

7 listopada 2014 roku o godz. 20.00 odbędzie się uroczyste otwarcie Klubu Mono w Piasecznie. Miejsce: ul. Jana Pawła II 45 w Piasecznie (2 piętro nad DaGrasso). Barmani pokażą wam na czym polega prawdziwe barmaństwo. Oryginalne koktajle, których nie znajdziecie nigdzie indziej, przygotowane na markowych alkoholach, bittersach i świeżo wyciskanych sokach. Na barze pojawi się m.in. Kamikadze na metry w czterech smakach: klasyczne niebieskie, czyli pomarańcza, truskawka, melon, liczi lub cały metr we wszystkich smakach. Do każdych czterech shotów kieliszek Bols Platinium na wzmocnienie.

Otwarcie Klubu Mono w Piasecznie

Przy otwarciu klubu usłyszycie mistrzowsko zremiksowane kawałki DJ Yaro & DJ Andy. Wyciągną was na parkiet zanim się zorientujecie. Będzie disco, będzie house, będzie rnb. Zagrają energicznie i tanecznie, nie będziecie chcieli schodzić z naszego MonoParkietu. Wstęp wolny! Zapraszamy serdecznie na MonOtwarcie w Klubie Mono http://klubmono.pl

Anonimowy, 16 lipca 2019
Pomysł bomba, nazwa klubu super. Trzymam kciuki za wytrwałość i lojalność klubowiczów. Na pewno będę zaglądać, jednego klubowicza więc już macie
Informacje4 listopada 2014, 17:10,

Podsumowanie akcji Znicz 2014

Zdecydowanie mniej było interwencji. Apele o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego w kilku przypadkach pozostały bez echa. W tym okresie na terenie powiatu piaseczyńskiego doszło do 2 wypadków, w którym 2 osoby zostały ranne. Policjanci odnotowali 11 kolizji drogowych, zatrzymali 8 nietrzeźwych kierujących.

Podsumowanie akcji Znicz 2014

Od piątku piaseczyńscy policjanci prowadzili działania pn. „Znicz 2014”. Funkcjonariusze obecni byli na ulicach miast, w okolicach cmentarzy, na drogach gminnych i powiatowych, oraz krajowych. Kontrolowali stan techniczny pojazdów, sprawdzali stan trzeźwości kierujących, sposób przewożenia dzieci, korzystanie z pasów bezpieczeństwa. W czasie kontroli, policjanci zwracali też szczególną uwagę na prędkość, z jaką poruszają się kierowcy.

Jak co roku piaseczyńscy policjanci dbali o nasze bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i na drogach, abyśmy spokojnie mogli wyjechać i wrócić do domu. W trosce bezpieczeństwo mieszkańców na terenie powiatu pojawiło się więcej patroli. Zdecydowanie mniej było interwencji. Okres ten upłynął spokojnie, poza drobnymi incydentami policjanci odnotowali tylko kilka zdarzeń kryminalnych. Gdyby nie dwa wypadki, kolizje i nietrzeźwi kierujący na drogach, moglibyśmy powiedzieć, że akcja „znicz” w powiecie piaseczyńskim minęła spokojnie.

Przed rozpoczęciem weekendu piaseczyńscy policjanci apelowali do kierowców o rozważną jazdę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Informowaliśmy o policyjnych akcjach, które będą prowadzone na drogach powiatu piaseczyńskiego. Okazało się jednak, że nie wszyscy kierowcy wzięli sobie do serca przestrogi i apele policji. O lekceważeniu i ignorowaniu, przez niektórych kierowców, przepisów ruchu drogowego świadczą przytoczone statystki.

Podczas tego weekendu na terenie powiatu piaseczyńskiego doszło do 2 wypadków, w którym 2 osoby zostały ranne, odnotowano też 11 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 8 nietrzeźwych kierujących.

Pamiętajmy, pijani kierowcy w konfrontacji z poruszającymi się prawidłowo uczestnikami ruchu drogowego, mogą być przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych. Każda osoba siadająca za kierownicę pojazdu pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka stanowi zagrożenie dla siebie oraz dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu drogowego.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie