Informacje19 czerwca 2014, 11:00,

Otwarcie Basenu w Ośrodku Wisła w Zalesiu Górnym

19 czerwca 2014 roku od godz. 11.00 zapraszamy na otwarcie basenu w Ośrodku Wisła w Zalesiu Górnym (ul. Wczasowa 1). Z tej okazji cały dzień gra ze sceny DJ Amorfizm. Na terenie basenu będzie dostępne przez cały dzień specjalne atrakcje dla dzieci przygotowane przez Zalesiolandi. O godzinie 16.00 pokazy zumby (Zumba Fitnes) prowadzony przez Aleksandrę, która będzie prowadziła warsztaty zumby w sezonie na terenie basenu.

Otwarcie Basenu w Ośrodku Wisła w Zalesiu Górnym

O godz. 17.30 superkoncert zespołu Olga Barej Groove Band. Czynne będą też wszystkie stałe atrakcje Ośrodka: wyciąg Wake, wypożyczalnia sprzętu wodnego, strzelnica paintballowa, pole paitballowe, plac zabaw Zalesiolandia, cztery punkty gastronomiczne w tym nowo otwarty barze Enter przy szlabanie oraz coctailbar.[Paweł Składanek Ośrodek Wisła w Zalesiu Górnym]

Anonimowy, 16 lipca 2019
Basen dość płytki, raczej nie do pływania a bardziej dla dzieciaków choć woda nie należy do najcieplejszych. Tak czy siak - fajnie że takie obiekty nie zostały zasypane gruzem tylko nadal funkcjonują i oby jak najdłużej... kilka fotek jeszcze tutaj znalazłem: http://iplywamy.pl/basen/basen-wisla-zalesie-gorne/
Informacje16 czerwca 2014, 21:11,

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. Tańsze bilety na wydarzenia kulturalne, wystawy, do muzeów, na przejazdy komunikacyjne, a nawet na wakacje - na to mogą liczyć rodziny wielodzietne, dzięki Ogólnopolskiej Karcie Dużej Rodziny. Wnioski o nią można składać już od 16 czerwca 2014 roku.

Rodziny zamieszkałe na terenie miasta i gminy Piaseczno, mające na utrzymaniu co najmniej troje dzieci w wieku do ukończenia 18 roku życia (w przypadku dziecka kontynuującego naukę do ukończenia 25 roku życia) lub bez ograniczeń wiekowych w przypadku dziecka niepełnosprawnego legitymującego się orzeczeniem o umiarkowanym albo znacznym stopniu niepełnosprawności, mogą składać wnioski w Wydziale Spraw Obywatelskich w pokoju nr 21 lub 22 / na parterze/.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny przyznawana jest każdemu członkowi rodziny, także rodzinom zastępczym i rodzinnym domom dziecka. Rodzicom karta wydawana jest dożywotnio, dzieciom do ukończenia 18 lub 25 lat w przypadku kontynuowania nauki. Osoby niepełnosprawne otrzymają kartę na czas trwania orzeczenia o niepełnosprawności. Karta przyznawana jest bezpłatnie i bez względu na dochód.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny jest uzupełnieniem lokalnych kart, które przyznają gminy swoim mieszkańcom. Ogólnopolska Karty Dużej Rodziny upoważnia do korzystania ze zniżek na terenie całego kraju, a nie tylko w obrębie gminy.

Liczba instytucji i firm, które zaoferują zniżki rodzinom systematycznie się powiększa. Wkrótce pełną listę będzie można znaleźć na stronie www.rodzina.gov.pl. Wszystkie miejsca oferujące zniżki będą opatrzone logo "Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny".

Wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny dostępny jest na stronie: piaseczno.eu

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie