Informacje19 maja 2010, 00:00,

Ostrzeżenie przed gwałtownym wzrostem stanu wody

W związku z dużymi opadami deszczu w ciągu najbliższych dni na terenie Powiatu Piaseczyńskiego przewiduje się znaczne wzrosty stanu wody w zlewni rzeki Jeziorki i Wisły.Należy się liczyć z możliwością wystąpienia rozlewisk rzeki Jeziorki, podtopieniami posesji, a także utrudnieniami w prowadzeniu prac hydrotechnicznych. Telefon alarmowy Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego - (22) 737 07 63.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje19 maja 2010, 00:00,

Sprzedaż biletów PPKS Warszawa Baza Piaseczno w UMiG

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno informuje, że w trakcie dwóch pierwszych oraz dwóch ostatnich dni roboczych każdego miesiąca w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno odbywać się będzie sprzedaż biletów miesięcznych PPKS Warszawa, Baza Piaseczno. Punkt sprzedaży, ulokowany na półpiętrze obok sali konferencyjnej, czynny będzie w pon. w godz. 8.30 - 17.30 a we wt-pt w godz. 8.30 - 15.30. Zapraszamy do korzystania.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno