Informacje27 maja 2008, 00:00,

OSTATNIE TAKIE TRIO zagra koncert w Gospodzie Zalesie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Informujemy, że w najbliższy piątek 30 maja 2008 roku, o godzinie 20:00 w Gospodzie Zalesie w Zalesiu Dolnym przy Al. 3-go Maja, odbędzie się koncert zespołu OSTATNIE TAKIE TRIO. Zespół Ostatnie Takie Trio wystąpi w składzie: Paweł Górski (gitara akustyczna i śpiew), Marcin Węgrzyński (gitara basowa), oraz Piotr Maciejczyk (akordeon). Podczas piątkowego koncertu zespół zagra piosenki: Osieckiej, Grechuty, Młynarskiego, Raz Dwa Trzy, SDM, Pod Budą, Brassensa, Cohena, Dżemu, oraz Górskiego. O koncercie poinformował nas Marcin z Uwielin, na naszym forum w wątku: Ostatnie Takie Trio. Zapraszamy Was na koncert zespołu Ostatnie Takie Trio do Zalesia Dolnego.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno Zalesie Dolne
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje27 maja 2008, 00:00,

MUMINKOWY DZIEń DZIECKA Galeria Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Z okazji Dnia Dziecka, Galeria Handlowa Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 zaprasza do odwiedzenia Muminkowej Doliny. Na najbliższy weekend tj.: 31 maja i 1 czerwca 2008 roku, dla wszystkich dzieci przygotowano mnóstwo bajkowych zabaw i konkursów. Główną atrakcją będą występy teatru lalkowego. Zapraszamy w Dzień Dziecka do Galerii Handlowej w Piasecznie.

MUMINKOWY DZIEń DZIECKA W GALERII HANDLOWEJ AUCHAN PIASECZNO

Szukając pomysłu na spędzenie tegorocznego Dnia Dziecka, warto pomyśleć o wizycie w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno, gdzie przez cały weekend na wszystkie maluchy czekać będzie mnóstwo atrakcji. W sobotę 31 maja 2008 roku, od godziny 10:00 do 19:00 oraz w niedzielę 1 czerwca 2008 roku, pomiędzy 10:00 a 18:00, Galeria Handlowa zamieni się w bajkową Dolinę Muminków, w której żadne dziecko nie będzie się nudzić.

W sobotę (31 maja) o godzinie 10:00, 13:00 i 17:00 oraz w niedziele o godzinie 10:00 odbędą się spektakle teatru lalek. W rolach głównych wystąpią oczywiście bohaterowie weekendu – znane i lubiane Muminki. W przerwach pomiędzy przedstawieniami na dzieci czekać będą gry i zabawy z bajkowymi postaciami.

W niedzielę (1 czerwca) o godzinie 12:00 zapraszamy na emocjonujące Mini Show, z udziałem clownów. Będzie to nie tylko doskonała okazja do zobaczenia cyrkowych sztuczek, ale także szansa na wygranie atrakcyjnych nagród w licznych konkursach. Po wyśmienitej zabawie zapraszamy wszystkie dzieci do kącika rysunkowego, w którym będą mogły namalować wrażenia z pełnego emocji dnia w Dolinie Muminków. Galeria Handlowa zaprasza na zakupy. Informację, otrzymaliśmy z Effective Public Relations.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie