Informacje25 września 2012, 00:00,

Ostatnie Takie Trio w barze Mykwa Piaseczno

Bar Mykwa serdecznie zaprasza mieszkańców na koncert zespołu Ostatnie Takie Trio, który odbędzie się w najbliższy piątek 28 września 2012 roku o godz. 20.30 Podczas koncertu wystąpi: Paweł Górski - gitara, śpiew, z akompaniamentem Marcina Węgrzyńskiego na gitarze basowej, oraz Piotra Maciejczyka na akordeonie. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Zapraszam.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje22 września 2012, 00:00,

Konstanciński Rajd Rowerowy w Konstancinie

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie serdecznie zapraszają na VI Konstanciński Rajd Rowerowy, który odbędzie się 23 września 2012 roku. Zapisy od godz. 13.30 Trasa przygotowana przez organizatorów ma około 32 km. Zaczyna się w Konstancinie-Jeziornie i biegnie przez miejscowości: Bielawa, Obórki, Ciszyca, Opacz, Gassy, Cieciszew, Słomczyn, Kawęczynek, Borowina oraz Czarnów. Finisz w konstancińskim Parku Zdrojowym.

TYTU£

Każdy, kto chce wziąć udział w rajdzie musi się wcześniej zapisać. Punkt rejestracyjny, który stanie przy amfiteatrze będzie czynny od godz. 12 do 13. Ważne! W rajdzie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 12 lat - co więcej - dzieci do lat 15 mogą startować wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Ponadto młodzież w wieku 15-18 lat przy rejestracji powinna posiadać kartę rowerową i pisemną zgodę rodziców lub opiekunów, a wszyscy uczestnicy rajdu - dokument tożsamości ze zdjęciem.

Osoby, które stawią się na starcie otrzymają kamizelki odblaskowe, a także słodycze i napoje podczas dziesięciominutowego postoju w Gassach. Z kolei po zakończeniu wszyscy mogą liczyć na ciepły posiłek oraz udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Najmłodsi uczestnicy rajdu będą mieli do pokonania znacznie mniejszy dystans. Na nich czeka specjalna trasa wytyczona w Parku Zdrojowym. Regulamin rajdu rowerowego: regulamin.pdf
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna