Popularny: 1000 odsłonInformacje8 lutego 2008, 00:00,

Ośrodek Wisła Zalesie Górne - co dalej z Ośrodkiem Wisła?

Ośrodek Wisła Zalesie Górne to jedyny w swoim rodzaju obiekt rekreacyjny w powiecie piaseczyńskim z basenem, stawami i pięknym lasem. Na terenie Ośrodka Wisła można było łowić ryby (zarybiane stawy), kąpać się w jeziorku, była możliwość wypożyczenia kajaka bądź łódki. Ośrodek Wisła w Zalesiu Górnym mógłby przyciągać tysiące turystów, również poza sezonem. Jednak, jak na razie Ośrodek odstrasza konarami powalonymi na rozpadające się domki kempingowe, porozrzucanymi kawałkami eternitu i dziurami po wybitych szybach. Co będzie dalej z Ośrodkiem Wisła w Zalesiu Górnym?

Ośrodek Wisła Zalesie Górne
kliknij, aby powiększyć zdjęcie
źródło zdjęcia nadwisla.pl

Z najnowszej podwarszawskiej gazety Nad Wisłą www.nadwisla.pl (nr 3/2008, z dnia 7 lutego 2008), dowiadujemy się, że została przeprowadzona kontrola Ośrodka Wisła w Zalesiu Górnym, z której wynika, że dzierżawca Ośrodka Wisła (firma Point of View) - nie dość, że wcale nie inwestuje w nieruchomość, to jeszcze o nią nie dba. Kontrolę wykonała specjalnie powołana komisja oraz najróżniejsze instytucje: inspekcję ochrony środowiska, sanepid, inspekcję pracy i nadzór budowlany. Maria Mioduszewska (Przewodnicząca Komisji Polityki Gospodarczej Rady Powiatu Piaseczyńskiego), poinformowała redaktorów gazety Nad Wisłą, że zlecone zostało wykonanie opinii prawnej i do końca lutego 2008 roku, podjęta zostanie decyzja: co mają dalej zrobić w sprawie Ośrodka Wisła (?)
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje4 lutego 2008, 00:00,

Ferie zimowe na Torze Gokartowym IMOLA Piaseczno

Informujemy, że od 11 lutego 2008 roku na Torze Gokartowym Imola w Piasecznie zaczynają się FERIE ZIMOWE. Z tej okazji Imola w Piasecznie, przygotowała dla klientów mnóstwo atrakcji! Dla uczniów wszystkich szkół, którzy nie ukończyli jeszcze 18 lat mamy super ofertę! Wystarczy, że przyjdziesz z ważną legitymacją szkolną, a za 8 minut jazdy zapłacisz tylko 30 zł! Ferie zimowe to moc atrakcji i okazji!

Dla całych rodzin przygotowaliśmy specjalny pakiet: przy zakupie 3 jazd (w cenie 35 zł za 8 min) czwarta jazda gratis! Również klub indoor golfa przygotował specjalną ofertę i to dla wszystkich klientów! W ferie godzina gry na naszym symulatorze będzie kosztować tylko 50 zł, a godzina na driveing range lub putting green TYLKO 15 zł! Przez 2 tygodnie tj. do 25 lutego 2008 roku, tor gokartowy Imola, będzie czynny już od godziny 10:00. Zapraszamy wszystkich do Imola w Piasecznie.
autor/źródło: Zbigniew Niedziałek - Imola & more... Piaseczno www.imola.pl