Informacje11 października 2014, 15:00,

Osiem stron świata w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Seniora Złota Jesień i Akademia Seniora z Chabrowego Klubu zapraszają na wernisaż i wystawę prac, która odbędzie się 11 października 2014 roku o godz. 15:00 w Domu Państwa Wisłockich w Zalesiu Górnym ul. Pionierów 11/13. Zapraszamy - B.Meissner i G.Kucharska.

Osiem stron świata w Zalesiu Górnym

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 października 2014, 18:13,

Warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W październiku ruszają warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych. Rozpoczęcie zajęć odbędzie się po utworzeniu grupy 7-10 osobowej. Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki w godz. 19.00 - 21.00. Ilość godzin: 24 h, koszt: 350 zł (1 rata - 250 zł przed rozpoczęciem warsztatów, natomiast 2 rata - 280 zł do 10 grudnia 2014 roku). Miejsce: Przystanek Kultura przy Pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na warsztaty fotograficzne w Piasecznie.

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH W PIASECZNIE

Zajęcia prowadzi Michał Jeliński - absolwent wydziału Leśnego SGGW i Fotografii w Szkole Filmowej w Łodzi. Temat warsztatów: warsztaty fotografii ekspresyjnej dla wszystkich zainteresowanych- początkujących i zaawansowanych. Na zajęciach będą przewijały się różne tematy: człowiek na ulicy - fotografia humanistyczna, portret, krajobraz, przyroda, martwa natura.

MICHAŁ JELIŃSKI początkowo zajmował się tradycyjną fotografią przyrodniczą. Na studiach w "Filmówce", dzięki Marianowi Schmidtowi promotorowi, odkrył fotografię ekspresyjną i prace – Minora White′a i Paula Caponigro. Prowadzi Pracownię Krajobrazu w Warszawskiej Szkole Fotografii. Organizuje i prowadzi plenery pejzażowe. Do tej pory odbyły się m. in. na Krymie, Islandii, Słowacji, w Puszczy Białowieskiej, Górach Izerskich, nad Biebrzą. Pięciokrotnie otrzymał stypendium twórcze Burmistrza Piaseczna. Więcej informacji na stronie: www.michaljelinski.com

Przeczytaj też: Poznaj sploty piaseczyńskich historii

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie