Informacje14 kwietnia 2016, 19:00,

Osiecka, Młynarski, Czerwone Gitary - koncert w wykonaniu artystów piaseczyńskich w 8 Ball Club


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


14 kwietnia 2016 roku odbędzie się koncert w wykonaniu artystów piaseczyńskich w 8 Ball Club (Jana Pawła II 10, Piaseczno). W imieniu organizatorów zapraszamy na wyjątkowy muzyczny wieczór, podczas którego będą Państwo mieli okazję ponownie usłyszeć piaseczyńską śmietankę muzyczną w repertuarze Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Czerwonych gitar. Poprzednie koncerty odbyły się w piaseczyńskim Domu Kultury i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tym razem, w specjalnym koncercie na BIS,usłyszą Państwo najciekawsze utwory trzech poprzednich koncertów w wykonaniu: Arkadiusza Zewara, Pawła Górskiego, Brunona Niewińskegoi, Krzysztofa Rukata, Michała Wojnarskiego, Sławomira Kosińskegoi, Grzegorza Tylca, Leszka Tylca, Adriana Zduńczyka, Anny Posudziejewskiej, Rafala Rokickiego, Karola Łukasika.

OSIECKA, MŁYNARSKI, CZERWONE GITARY - KONCERT W WYKONANIU ARTYSTÓW PIASECZYŃSKICH W 8 BALL CLUB

Wstęp na koncert - 15 zl. Ilość miejsc ograniczona, a że bilety na poprzednie koncerty rozchodziły sie w ciągu kilku dni, zapraszamy do wcześniejszego zakupu. Zależy nam na Państwa komforcie, dlatego przewidujemy wyłącznie miejsca siedzące. W trakcie koncertu będą również zbierane środki finansowe na wsparcie leczenia- Macieja Dyby - Maciejka Na Wojennej Ścieżce https://www.facebook.com/Maciejkanawojennejsciezce/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 kwietnia 2016, 10:04,

Koncert Ogarniam myślą Ich...


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 kwietnia 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na koncert Ogarniam myślą Ich... Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odbioru w KDK Konstancin-Jeziorna.

Koncert Ogarniam myślą Ich...

Koncert pt.: „Ogarniam myślą Ich…” ma upamiętnić jedną z najsmutniejszych i najtragiczniejszych rocznic w naszych dziejach, wymordowanie 22 tysięcy jeńców przetrzymywanych w latach 1939-1940 w sowieckich obozach i więzieniach. Chcielibyśmy w poetycko – muzycznej formie oddać im hołd i spróbować ogarnąć myślą tę niewyobrażalną zbrodnię. Będzie to czas wspólnego wzruszenia i szczególnej zadumy nad znaczeniem tego, co się wydarzyło, ale też czas na refleksję o nas samych. W programie koncertu znalazły się utwory Fryderyka Chopina, Karola Kurpińskiego, Jacka Kaczmarskiego oraz kompozycje autorskie muzyków biorących udział w tym projekcie. Na warstwę poetycką, ilustrowaną poruszającymi archiwalnymi zdjęciami, udostępnionymi przez Muzeum Katyńskie, złożą się utwory Zbigniewa Herberta, Kazimiery Iłłakowiczówny, Kazimierza Wierzyńskiego, Feliksa Konarskiego, Ronalda Śliwińskiego, Leszka Długosza, Andrzeja Reigiera, Lecha Piwowara, Jana Twardowskiego, Wacława Kruka, Jacka Kaczmarskiego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie