Informacje22 listopada 2012, 00:00,

Ósemkowisko z Parasol Poetica w 8 Ball Club

8 Ball Club w Piasecznie serdecznie zaprasza mieszkańców na Ósemkowisko z Parasol Poetica. Koncert odbędzie się w sobotę 24 listopada 2012 roku, start o godzinie 21.30. Wstęp 10 złotych. Ósemka stanie się nieformalną filią Centrum Kultury, w której zagości PARASOL POETICA - zespół, który w 1994 roku zapoczątkował comiesięczne, dziś już kultowe spotkania przy gitarze, świecach i poezji śpiewanej. W obecnym składzie zespołu występują: Katarzyna Biernadska-Hernik, Edyta Kozinska, Paweł Górski, Arek Zewar, Marcin Adamski.

ÓSEMKOWISKO Z PARASOL POETICA W 8 BALL CLUB

Świeczowisko to impreza która istnieje w piaseczyńskim Ośrodku Kultury od 1994 roku. Są to cykliczne, comiesięczne spotkania, podczas których słucha się piosenki literackiej w wykonaniu pięcioosobowego zespołu. Impreza skierowana jest do tych, którzy przez "niebieskie okulary szukają nieba do wynajęcia". Pomysł na organizację tego typu spotkań, narodził się z fascynacji tzw. "poezją śpiewaną", oraz chęci nawiązania do klimatu jaki daje ognisko – magia ognia, wzniosła atmosfera i poczucie wspólnoty.

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na Ósemkowisko z Parasol Poetica.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje21 listopada 2012, 00:00,

Piękno Przyrody Powiatu Piaseczyńskiego wystawa malarstwa Pawła Ber i Marco Jaxa

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola oraz Galeria PASAż w Mysiadle zapraszają na wystawę malarstwa pt.: Piękno Przyrody Powiatu Piaseczyńskiego. Autorzy: Paweł Ber i Marco Jaxa zaprezentują malarstwo pejzażowe. Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższy piątek 23 listopada 2012 roku o godz. 18.00 w Galerii PASAż, która znajduje się w świetlicy GOK Lesznowola przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle. Wystawę będzie można oglądać do 5 grudnia 2012 roku. Koncert wernisażowy w wykonaniu Anny Materna. Wstęp wolny. Zapraszamy!

PIęKNO PRZYRODY POWIATU PIASECZYńSKIEGO WYSTAWA MALARSTWA PAW£¡ BER I MARCO JAXA
Tematy:Lesznowola