Informacje19 lipca 2008, 00:00,

ORKIESTRA RONDO na Koncercie Letnim w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na kolejny koncert z serii KONCERTY LETNIE W KONSTANCINIE. W najbliższą niedzielę 20 lipca 2008 roku o godzinie 16:00, odbędzie się koncert KONSTANCIńSKIEJ ORKIESTRY ESTRADOWEJ RONDO, podczas którego będzie możliwość zapoznania się z MUZYK¡ RÓżNYCH NARODÓW. Podczas niedzielnego koncertu Orkiestra Rondo przedstawi muzykę różnych narodów, czyli najbardziej znane melodie: rosyjskie, włoskie, niemieckie oraz żydowskie.

KONSTANCIńSKA ORKIESTRA ESTRADOWA RONDO - KONCERTY LETNIE W KONSTANCINIE

Konstancińska Orkiestra Estradowa RONDO powstała w 2003 roku przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Skolimowie. Założeniem było powstanie uniwersalnej orkiestry, grającej zarówno program marszowy, jak i światowe przeboje estradowe w aranżach na big band. Ponadto orkiestra gra muzykę dixilandową w klasycznym składzie instrumentalnym, to jest: trąbka, klarnet puzon, tuba i keyboard jako sekcja. Członkowie orkiestry to instrumentaliści z dużym doświadczeniem muzycznym, grający w różnych zespołach estradowych i reprezentacyjnych, występujący w wielu krajach Europy. Serdecznie zapraszamy na koncert Orkiestry Rondo w Konstancinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje19 lipca 2008, 00:00,

Rosyjski Chór Dziecięcy KAMERTON odwiedzi Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Mecenas Kultury Jakon serdecznie zapraszają mieszkańców na dwa niedzielne koncerty Rosyjskiego Chóru Dziecięcego KAMERTON z Moskwy. Pierwszy koncert odbędzie się 20 lipca 2008 roku, o godz. 12:10 w Kościele św. Anny w Piasecznie. Dwie godzinny później (14:10) - chór Kamerton, wystąpi w Kościele Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym. Informację o niedzielnych koncertach chóru Kamerton, otrzymaliśmy od Pani Małgorzaty Idaczek z Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno.

Rosyjski Chór Dziecięcy Kamerton z Domu Twórczości Kuncewo w Moskwie

Rosyjski Chór Dziecięcy Kamerton powstał w 2002 roku w Dziecięcym Domu Twórczości Kuncewo w Moskwie. W jego skład wchodzą dzieci w 5-12 lat. Dyrygentem chóru jest Чернышева Ольга Александровна. Chór Kamerton śpiewa muzykę klasyków zarówno rosyjskich, jak i zagranicznych. W repertuarze znajdują się także pieśni narodowe i ludowe, które często wykonują przy akompaniamencie ludowych instrumentów rosyjskich. Kamerton posiada także bogaty repertuar pieśni dziecięcych. Serdecznie zapraszamy na koncerty chóru Kamerton w Piasecznie oraz Zalesiu Dolnym!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno