Informacje27 czerwca 2009, 00:00,

Orkiestra Rondo - Koncert Letni w Amfiteatrze Konstancin

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na kolejny koncert z serii KONCERTY LETNIE w Amfiteatrze w Konstancinie. W najbliższą niedzielę 28 czerwca 2009 roku o godzinie 16:00, odbędzie się koncert KONSTANCIńSKIEJ ORKIESTRY ESTRADOWEJ RONDO, podczas którego będzie możliwość zapoznania się z MUZYK¡ RÓżNYCH NARODÓW. Począwszy od ostatniej niedzieli czerwca, przez cały lipiec i sierpień, godziny popołudniowe w Parku Zdrojowym, umilą koncerty różnych gatunków muzycznych od salonowej muzyki instrumentalnej po swing, dixieland i pop. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na Koncerty Letnie do Konstancina.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje28 czerwca 2009, 00:00,

Wyniki konkursu foto ZDJęCIE MIESI¡CA - Maj 2009

25 czerwca 2009 roku, zakończyło się głosowanie w drugiej edycji konkursu fotograficznego na naszym forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego i wybraliśmy 2 najciekawsze zdjęcia, z czego jedno z nich otrzymało tytuł ZDJęCIE MIESI¡CA MAJ 2009. Serdecznie gratulujemy Wojtkowi, a także Piotrkowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

Ku zachodowi
MIEJSCE 1 - Ku zachodowi. Autor: photozoner (Wojtek)

Górki Szymona
MIEJSCE 2 - Górki Szymona. Autor: VIA (Piotr)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, możecie zapoznać się wątku: głosowanie na Zdjęcie Miesiąca maj 2009. Z przyjemnością informujemy, że jedną z nagród jest wystawa wyróżnionych zdjęć w restauracji Zawrotnica przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie. Osoby zainteresowane obejrzeniem powyższych zdjęć, zapraszamy do restauracji. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego. Od 1 lipca 2009 roku, rozpoczynamy przyjmowanie mailem zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu: ZDJęCIE MIESI¡CA CZERWIEC 2009. Zainteresowane osoby, odsyłam do zapoznania się z nagrodami i regulaminem konkursu: regulamin konkursu fotograficznego. Zapraszam i zachęcam wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy: